دوربین کانن

چه دوربینی بخرم؟

[1395/09/21 00:37:34] پست#1481

با سلام
اگه ممكنه راهنماييم كنيد
براي عكاسي پرتره و ساخت كليپ يه دوربين خوب و لنز هاي مناسب معرفي كنيد
خودم دوربين كانن 5دي مارك 4 انتخاب كردم با لنز 70-200
اگه شما دقيقتر راهنماييم كنيد ممنون ميشم

آخرین ویرایش در: 1395/09/25 09:15:57

پاسخ مدیر:    [1395/09/25 09:31:12] پست#1490

دوست عزیز دوربین 5D mark IV که خودتان انتخاب کرده اید در حال حاضر جزو جدیدترین دوربین های موجود در بازار می باشد اما نکته ای که در خرید آن هست این می باشد که به دلیل جدید بودن آن، ما هنوز گزارشی مبنی بر عملکرد آن نداریم و با توجه به این موضوع خرید آن کمی ریسک می باشد. اگر چنین ریسکی را می پذیرید پیشنهاد ما به شما همین دوربین می باشد ولی در غیر این صورت می توانید 5D مارک 3 را خریداری کنید. در مورد لنز هم لنز منتخب خودتان جزو بهترین هاست و در صورتی که هزینه برایتان مطرح نیست پیشنهاد می دهیم که لنز 24-70 را هم  خریداری کنید. و بدین ترتیب مجموعه ی خوبی از لنز و دوربین برای ساخت کلیپ و پرتره خواهید داشت.

مشاره   [1395/06/17 09:10:52] پست#1179

سلام من بین nikon s4400 و Samsung DV150F و canon  Ixus 180 موندم کدومو بخرم کمکم می کنید
البته تا 400 تومن می تونم هزینه کنم اگه دوربین بهتری سراغ دارید بگید

تــــــــــــــــــــــــشــــــــــــــــــــــــــــکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر

پاسخ مدیر:    [1395/06/17 10:09:09] پست#1181

بدنه سامسونگ از دو دوربین دیگر آسیب پذیر تر است
بین نیکون و کانن ، بهترین گزینه از نظر خدمات پس از فروش کانن است و از نظر سرعت فوکوس دهی نیکون است. در واقع هر دو این دو دوربین به نسبت به قیمتشان ارزشمندند و انتخاب بین این دو چندان تفاوتی ندارد و فقط سلیقه ای است.

افراد زیر از صابر گرامی بابت این پست مفید تشکر کرده اند:
صابر,

دوربین canon G7X   [1395/04/28 16:13:34] پست#1035

با تشکر از پاسخگویی سریع شما؛ چند سوال در مورد G7X داشتم:
1. با توجه به بزرگتر بودن اندازه سنسور تصویر مدل G1X نسبت به G7X آیا اندازه سنسور تصویر تاثیری بر کیفیت فیلمبرداری هم دارد یا فقط بر روی کیفیت عکس تاثیرگذار است؟
2. با توجه به اینکه از دوربین برای فیلم برداری از سوژه‌های متحرک مثلا بچه در حال حرکت میخواهم استفاده کنم آیا سرعت فوکوس خودکار دوربین در حین فیلمبرداری مناسب است؟
3. عملکرد دوربین در چرخش‌های سریع دوربین به هنگام فیلمبرداری چگونه است و آیا در چرخش‌های سریع دوربین، به اصطلاح تصاویر کشیده نمیشوند؟
4. آیا صدای موتور زوم به هنگام فیلمبرداری خیلی زیاد است و آیا مدل دیگری با صدای کمتر وجود دارد؟
5. کیفیت فیلمبرداری در فضای بسته اتاق و با نور لامپ معمولی، رضایت بخش می باشد؟
6. آیا واردات G7X Mark II در برنامه شرکت ایده‌آل میباشد؟
7. با عنایت به نزدیک بودن مشخصات G7X به G5X آیا G5X مدل مناسبی است؟ (با توجه به اینکه به منظره یاب دیجیتال هم مجهز است برای من بهتر است)
با تشکر فراوان

آخرین ویرایش در: 1395/04/28 16:25:20

پاسخ مدیر:    [1395/04/28 17:38:13] پست#1037

1- قطعا اندازه سنسور هم در عکاسی و هم در فیلمبرداری به روی کیفیت نهایی عکس و فیلم تأثیر بسزایی دارد
2- فوکوس خودکار در حین فیلمبرداری در دوربینهای عکاسی به اندازه دوربینهای فیلمبرداری قدرتمند عمل نمیکند اما قاعدتاً وجود این ویژگی بهتر از نبود آن است.
3- با توجه به اینکه این مورد (کشیدگی تصاویر در حین چرخش سریع دوربین) را به شخصه در این دو دوربین امتحان نکرده ام ، به تبع آن قادر به پاسخگویی آنی نیستم ، در صورتی که شما برای خرید دوربین زمان کافی داشته باشید ، این امکان را به اینجانب میدهد که در خصوص این سوال شخصاً تحقیق کنم و پاسخ مناسب به آن بدهم.
4- صدا موتور زوم در هر دو دوربین در داخل تصاویر شنیده میشود اما هر صدای شنیده شده بسیار بسیار نامحسوس است و فقط با دقت فراوان میتوان آن را شنید. اما به مرور زمان و استهلاک بیشتر، این صدا رفته رفته بیشتر خواهد شد.
5- با توجه به اینکه در دوربینهای عکاسی، تنظیمات نور در حالت فیلمبرداری بسیار محدود است ، لذا قاعدتاً نمیتوان انتظار زیادی از کیفیت بالا در تصاویر در شرایط نوری نامساعد داشت.  
6- شرکت ایده آل دوربین ، وارد کننده نیست و فقط خدمات پس از فروش چند وارد کننده بزرگ را به عهده گرفته است (دوربینها پس از بررسی کارشناس ایده آل دوربین و تأیید کیفیت ، تحت بیمه و گارانتی قرار میگیرند) لذا قطعا وارد کنندگانی که با ایده آل کار میکنند این دوربین را (ولو اندک) وارد خواهند نمود
7- اگر منظره یاب دیجیتالی برای شما ارجحیت دارد ، میتوانید از چند برتری دیگر دوربین G7X چشم پوشی کرده و G5X را خریداری نمایید. 
برای اطلاع از مشخصات دقیقتر این دو دوربین میتوانید به سایت DPREVIEW مراجعه نمایید.

دوست عزیز در صورتی که فیلمبرداری و تنظیمات آن برایتان تا این اندازه حائز اهمیت است، بهتر است برای فیلمبرداری ، یک دوربین فیلمبرداری مجزا خریداری شود، چرا که همانگونه که پیشتر گفته شد ، دسترسی به تنظیمات پیشرفته فیلمبرداری در دوربینهای عکاسی بسیار محدودتر از دوربینهای فیلمبرداری است.

خرید دوربین   [1395/04/28 12:06:04] پست#1027

با سلام
من یه عکاس آماتور هستم، قصد خرید یک دوربین کامپکت دارم. کیفیت فیلمبرداری (تصویر و صدا) و بالطبع عکاسی برام تو اولویت هستش. همچنین ترجیحا امکان تنظیم دستی فوکوس، سرعت شاتر و ... رو داشته باشه. تا دو میلیون و سیصد تومان میتونم هزینه کنم.
لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

پاسخ مدیر:    [1395/04/28 15:10:29] پست#1029

دوست عزیز، بهترین دوربین با شرایط فعلی شما دوربین های سری Canon GX است که مدل های مثل G1X mark II و G7X مناسب کار شما می باشد.

افراد زیر از فرزاد گرامی بابت این پست مفید تشکر کرده اند:
فرزاد,

خریددرنمایشگاه   [1395/02/30 02:32:57] پست#856

خیلی ممنون برای وقتی که گذاشتین وجواب منو دادین. خیلی ازسوال هاموجواب گرفتم. درنمایشگاه هفته آینده فروش دوربین هم دارین ؟ میتونیم بیایم همونجاازتون دوربین بخریم ؟

پاسخ مدیر:    [1395/03/10 16:51:22] پست#878

سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین تنها به عنوان شرکت خدمات پس از فروش در نمایشگاه شرکت میکند و شما میتوانید دوربین خود را از نمایندگان ما در این نمایشگاه خرید نمایید.

خریددوربین مناسب   [1395/02/29 15:58:36] پست#851

باسلام .چندوقتیه میخوام یه دوربین dslr بخرم امااینقدردنیای دوربین وتجهیزات جانبی اون بزرگه که من تازه واردنمیدونم چیکارکنم خیلی ازدوربین هاروهم با هم مقایسه کردم ولی هنوزبه نتیجه نرسیدم .لطفاراهنماییم کنید.
من دوربین روبرای مصارف شخصی وعکس درطبیعت وعکسهای خانوادگی میخوام .مسافرت زیادمیرم وتامیتونم عکس میگیرم .یه دوربین کمپکت کنون دارم که قدیمی شده وکیفیت عکسهاش دیگه راضیم نمیکنه .برای همین تصمیم گرفتم دوربین dslr بگیرم ولی نه درحد حرفه ای به چندمدل هم رسیدم . خیلی هم نمیخوام هزینه کنم تا1400 تومن فکرکنم کافی باشه .ولی هرچی قیمت پایین تروکیفیت بالاترچه بهتر. چندتاسوال دارم :
1- بین نیکون وکنون موندم نمیدونم کدوم ؟ شنیدم که لوازم ولنزهای نیکون ازکنون کمتروگرونتره آیا این درسته؟ 
2- بین مدلهای 1200 d کنون و 3300dنیکون و 5200dنیکون موندم کدوم بهتره. البته یه نگاهی هم به 700dکنون دارم اما قیمتش ازبودجه من بیشتره.
3- شنیدم لنزهای کیت 18-55 که روی دوربین هست نمیشه روکیفیتش زیادحساب کرد ولنزروفقط گذاشتن که لنزداشته باشه وبایدیه لنزبهترخرید. آیا همینطوره یالنز18-55 کارمنوراه میندازه؟؟؟؟؟
4- صدای قیژقیژ لنزتوی فیلمبرداری میوفته .همه دوربینهای این رده اینطوری هستن؟؟؟؟؟ شنیدم لنزهای stm این مشکل روحل کرده ولی لنزstm به هردوربینی نمیخوره. این درسته؟؟؟
5- رفتم جمهوری قیمت بگیرم بدترگیج شدم بعضی هاشون میگفتن گارانتی اصلی کنون الرمس هست وایده آل گارانتی تقلبیه . بعدخودشون به عنوان مثال 700dروکه من باگارانتی ایده آل 1650 تومن قیمت داشتم با گارانتی الرمس میگفتن 2100 تومن ودلیلشون اصل بودن گارانتی واورجینال بودن باطری وشارژر بود. میگفتن اونایی که قیمتشون پایین تره باطری وشارژراصلی روبرمیدارن فیک وتقلبی میزارن . لطفاصادقانه این موضوع روبگید . 
6- دوربین بابدنه ژاپن وبدنه تایوان بهم قیمت دادن درحدوداختلاف قیمت 150 تا 200 تومن . آیا همچین چیزی هست؟؟؟؟ وآیا تاثیری درعملکرددوربین داره؟
خلاصه باتوجه به مسائل گفته شده راهنماییم کنیدبهترین دوربینی که بابودجه من نهایت حدود1400تومن میتونم بخرم چی هست .  درضمن فروشگاهی روبهم معرفی کنیدکه باخیال راحت ازاینکه قطعات وباطری وشارژرکه میخرم تقلبی نیست خریدکنم ومنصف هم باشه . ببخشیدسوالام اینقدرزیادشد . ممنون میشم زودترراهنماییم کنید.

پاسخ مدیر:    [1395/02/29 18:46:20] پست#854

دوست عزیز در خصوص پاسخگویی به شما باید گفت که :
پاسخ سوال 1) 
نام برند اصلا مهم نیست ، بلکه مدل هر برند مهم است گاهی یک مدل از کانن نسبت به مدل همتای خود از نیکون برتری دارد و گاهی مدل نیکون بهتر از همتای مدل کاننی خود عمل میکند.
دسترسی به لوازم کانن بیشتر از نیکون است اما تنوع لنز نیکون نیز بیشتر از کانن است، گرانی و ارزانی یک لنز بسته به ویژگیهایی دارد که یک لنز داراست، هر چقدر ویژگی یک دوربین بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. این قاعده برای لنزهای هر دو برند نیز صدق میکند .عمدتاً ویژگی های لنزها به صورت عباراتی در نام لنز اضافه میشوند مثل نام لنز زیر :
  AF-S DX NIKKOR 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II 
که در این نام AF-S و DX و  G و  ED و VR هر کدام یک ویژگی است که وجود هرکدام از این ویژگیها به روی قیمت یک لنز مؤثرند.
برای شناخت این ویژگی ها میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید
لینک معرفی علامات اختصاری لنزها

پاسخ سوال2)
هر سه مدل مناسب نیاز شماست ، اما با توجه به تصویر زیر بین این سه دوربین پیشنهاد ما دوربین نیکون D5200 است 
www.tamir.ir/uploads/images/ANJOMAN/ADMIN/1234.jpg

پاسخ سؤال3)
اینکه کیفیتش خیلی خوب نیست درسته اما برای شروع کار شما را راه می اندازد، و بعد از مدتی شما میتوانید یک لنز 140 - 18 بخرید تا در هر شرایطی بتوانید عکس بیندازید.

پاسخ سؤال4)
بله لنزهای STM کانن به دوربینهای فول فریم نمیخورند اما 1200D شما فول فریم نیست، معادل STM در نیکون SWM است.

پاسخ سؤال 5)
متأسفانه فروشندگان پارس الرمس جهت فروش دوربین های خود سیاست تخریب رقیب را پیشه گرفته اند من در لینک زیر پیشینه ایده آل دوربین را برایتان بازگو میکنم ، چون به شخصه از این سیاست تخریب رقیب متنفرم و با ادله ای که پیش رویتان میگذارم داوری را به شما میسپارم،  شرکت ایده آل دوربین ، دارای تأییدیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و دارای سه ایزو است و قطعاً این دو سازمان محترم (استاندارد و حمایت از مصرف کنندگان) با مشاهده کوچکترین تخلفی ، تأییدیه و سه ایزوی خود را از شرکت باز پس خواهند گرفت.
لینک پیشینه ایده آل دوربین
حال از شما تقاضا دارم فقط در سایت گوگل تایپ کنید:  گارانتی پارس الرمس و خودتان نتیجه را ببینید: من برای سهولت امر تصویری از این سرچ را به شما نشان خواهم داد

www.tamir.ir/uploads/images/ANJOMAN/ADMIN/PARS ALRAMS_600x359.jpg
دلیل اختلاف قیمت هم هزینه های بالای فروشگاه های پارس الرمس به دلیل فضا سازی و دکوراسیون آن است، با توجه به این که این فروشگاه ها فقط دوربین می فروشند ، چنین هزینه های گزافی باید از کجا تأمین شود؟ در ضمن چه تضمینی وجود دارد که باتری و شارژر همان فروشگاهی که ما را متهم نموده اصل باشد؟ فقط ادعا به اصل بودن کفایت میکند؟
موردی که شما مطرح کردید متأسفانه سالهاست که سیاست فروش این فروشگاه هاست تا جایی که ما حتی مجبور به افزودن صفحه ای برای دفاع از خود شدیم
لینک معرفی بیمه و گارانتی و کارت VIP

مخلص کلام اینکه گارانتی شرکت ایده آل حدود 65 درصد بازار ایران را در دستان خود دارد و قطعاً چنین موفقیتی با تقلب به نتیجه نخواهد رسید.

پاسخ سؤال6)
تفاوت قیمت تنها در بازار پسندی کالاهایی است که ساخت ژاپن دارند اما در کیفیت نمیتوان بین آنها اختلاف چندانی یافت، اگرشما قصد این را دارید که روزی دوربینتان را بفروشید، طبق همان قاعده بازار پسندی کالاهای ساخت ژاپن ، میتوانید دوربینتان را راحت تر و با قیمت بالاتر بفروشید اما اگر قصد فروش ندارید، انتخاب بین این دو تنها بسته به مدیریت خودتان در خصوص هزینه و مبلغ دوربین دارد و در عملکرد تفاوت چندانی بین این دو دوربین نیست.

برای خرید بهتر میتوانید از یکی از فروشگاه های برتر ما خرید نمایید.
لینک فروشگاه های برتر

افراد زیر از جیمی گرامی بابت این پست مفید تشکر کرده اند:
جیمی,

[1395/02/19 21:00:55] پست#750

باتشکر از پاسخگویی شما
​دوربین ۷۵۰ دی رو چقدر می تونم بخرم البته بایه لنز خوب ، که یکی درشب خوب باشه و سرعت شاتش هم مناسب برای عکاسی طبیعت باشه.
من قبلا یه دوربین کنون دیجیتال کوچیک دارم و عکاسی هامو باهاش انجام میدام

​ممنون و متشکر

پاسخ مدیر:    [1395/02/20 09:47:19] پست#753

این دوربین را با لنز 135 - 18 میتوان حدوداً 000 . 000 . 28 ریال (با تلورانس پنجاه هزار تومان ) پیدا کرد،‌ اما اگر لنز ارزان تر بردارید مثلا 55-18 حدود 500 - 600 هزار تومان هزینه کمتری میپردازید.

راهنمايي براي خريد دوربين   [1395/02/19 11:26:50] پست#747

سلام
​من قصد خرید دوربین dsır رو دارم ولی نمی دونم از دو مارک کنون و نیکون کدوم رو انتخاب کنم، ضمن اینکه من تازه می خوام عکاسی رو شروع کنم و به صورت حرفه ای ادامه بدم.

مبلغی که می خوام هزینه کنم نزدیک ۲ میلیون هست.
​ دوستان کنون ۷۰۰ دی رو پیشنهاد دادن نمیدونم چیکار کنم،ممنون میشم راهنمایی کنید.

​با ت

پاسخ مدیر:    [1395/02/19 17:57:03] پست#749

این که کانن بگیرید یا نیکون، کاملاً سلیقه ای است اما با توجه به مبلغی که گفتید و نوع کاربری که شرح دادید ، همان 700D کانن مناسب شماست، اما با توجه به اینکه در حال حاضر دوربین 750D کانن از همین سری و جدیدتر از دوربین 700D است ، پیشنهاد ما (البته اگر بتوانیم سقف مبلغی را که بیان نمودید کمی بالاتر ببریم) 750D است. (چرا که با توجه به جدید بودن این دوربین خدمات پس از فروش آن از نظر تأمین قطعات بیشتر از 700D است و Sensor photo detectors دوربین 750 معادل 25 مگاپیکسل در مقابل 19 مگاپیکسل دوربین 700D است و از آنجایی که پردازشگر 750D دیجیک 6 میباشد عمل پردازش سریعتر 700D (دیجیک 5) عمل میکند.

در این بخش تنها به مشاوره خرید تجهیزات عکاسی پرداخته خواهد شد و مطالب بی ربط حذف خواهندشد.   [1395/02/15 15:01:47] پست#743

در این بخش تنها به مشاوره خرید تجهیزات عکاسی پرداخته خواهد شد و مطالب بی ربط حذف خواهندشد.

[1395/01/15 12:43:31] پست#655

=12pxسلام به همه.
=12pxمن رشته م معماریه و یه دوربین برای عکاسی نسبتا حرفه ای می خوام بین دوربین های canon 70D و nikon D7100 نمی تونم انتخاب کنم که کدوم رو بخرم. اگه میشه راهنماییم کنید.
=12pxچند بار مشخصاتشون رو خوندم و مقایسه کردم ولی به نتیجه نرسیدم. لطفا اگه مدل های مناسب دیگه ای با همین رنج قیمت می شناسید معرفی کنید.
=12pxممنونم

پاسخ مدیر:    [1395/02/19 17:30:42] پست#748

دوست عزیز ، برای من عجیب است که با مقایسه مشخصات باز هم نتونستید انتخاب کنید: به طور کلی دوربین D7100نیکون ، در موارد زیر قوی تر از 70D کانن عمل میکند،
1) ابعاد حسگر بزرگتر و رزولویشن بیشتر است
2)تعداد نقطه های فوکوس در حالت خودکار بسیار بیشتر است (51 نقطه برای نیکون و 19 نقطه برای کانن)
3) عمر باتری کمی بیشتر است
 پس اگر فقط کیفیت عکس بالاتر برایتان ملاک باشد (که در رشته معماری این چنین نیست) دوربین D7100 انتخاب خوبی بود. اما در موارد زیر دوربین 70D برتری دارد:
1) LCD کاملاً متحرک
2)سرعت تعداد شات در هر ثانیه 7 فریم است (در D7100 شش فریم است)
3) این دوربین WIFI داخلی دارد (در نیکون D7100 این گزینه نیاز به خرید تجهیزات جانبی دارد)
همانطور که میبینید مواردی همچون LCD متحرک در وضعیتهای مختلف عکاسی (با توجه به اینکه در رشته معماری گاهی فضای کافی جهت عکاسی مستقیم نیست) بیشتر از کیفیت عکس به دردتان میخورد و همچنین انتقال مستقیم تصاویر از دوربین به گوشی همراهتان و به اشتراک گذاری تصاویر دوربین از طریق گوشی هوشمند میان دیگر دانشجویان و اساتید مربوطه بیشتر مفید خواهد بود تا موردی همچون عمر بیشتر در نگهداری شارژ ، (دوربین نیکون نسبت به کانن 20-30 دقیقه بیشتر شارژ نگه میدارد)
از طرفی ، این راه هم باید گفت که در صورت انتخاب 70D شما یک مزیت مهم را از دست میدهید، که همان تعداد نقطه فوکوس در حالت خودکار است،  که البته آن هم قابل اغماض میباشد.
با توجه به موارد فوق و همچنین ساپورت مطلوب کمپانی کانن، از نمایندگان ایران ،‌ پیشنهاد ما برای (رشته معماری) بین این دو دوربین 70D است. بدیهی است قیمت دوربینها هم میتواند یک عامل نسبتاً مهم در انتخاب دوربین باشد که مدیریت آن را بر اساس شرایط شخصی ، به خودتان محول نموده ایم.

مشاوره برای خرید لنز   [1394/12/24 22:54:49] پست#598

سلام و خسته نباید خدمت شما.
میخواستم بدونم آیا میشه لنز بخرم برای وصل کردن به دوربین کانن مدل SX4 IS؟

پاسخ مدیر:    [1395/01/07 10:59:52] پست#619

دوست عزیز ، تمامی دوربینهای سری SX کانن دارای لنزهای ثابت و متصل به بدنه است و نمیتوان آنها را با لنز دیگری تعویض نمود.

فعال کردن بیمه   [1394/12/18 20:02:26] پست#582

دوستان من دوربین SX410 IS  رو خریدم با ضمانت نامه ایده آل. برای فعال کردن و گرفتن تاییدیه بایستی چکار کنم؟
سپاس

پاسخ مدیر: راهنمایی ثبت گارانتی   [1394/12/23 16:36:23] پست#594

با سلام
دوست عزیز اگر به سایت اصلی برگردید به راحتی تمام راهنمایی ها در منوی سایت وجود دارد.
برای راهنمایی چگونگی ثبت گارانتی دوربین اینجا کلیک کنید

SX410 IS   [1394/12/17 14:54:59] پست#569

سلام دوست عزیز و خسته نباشید.
بنظرتون دوربین SX410 Is چطوره؟ از نظر کیفیت عکسبرداری در شب و کلا فیلمبرداری؟
کلا چطور دوربینیه؟ خیلی عجله دارم می خوام بخرمش اما دو دل شدم.

پاسخ مدیر:    [1394/12/18 12:46:36] پست#571

این دوربین نسبت به قیمتش برای عکاسی روز بسیار مناسبه و برای عکاسی شب در محیط بدون سقف و شرایط نوری بد حدود 70 درصد موفقه. از نظر مقاومت بدنه در حد مطلوبه، تنها موردی که در خصوص این دوربین باید رعایت شود، حفاظت از لنز این دوربین در زمان زوم است چرا که در این حالت اگر از روبرو فشاری به آن وارد شود، احتمال خرابی لنز بسیار زیاد است، اما از نظر کیفیت عکس و کیفیت فیلم بسیار مطلوب است.

[1394/11/28 16:05:04] پست#537

با سلام و خسته نباشید 
دنبال یه لنز با قیمت مناسب هستم 
هم پرتره هم منظره و ...

پاسخ مدیر:    [1395/01/07 10:57:11] پست#618

دوست عزیز اگر ملاک تنها هزینه باشد کلیه لنزهای سیگما از نظر قیمت بسیار پایین تر از لنزهایی با برند کانن یا نیکون است.

burst mode   [1394/11/19 11:19:44] پست#500

سلام. من عکاس حرفه ای نیستم . یک دوربین رو برای یک کار تحقیقاتی می خواهم که بتونم تو burst mode تعداد 600-700 عکس با حداقل 3fps بگیرم. لطفا در این زمینه من رو راهنمایی کنید. البته حجم تصاویر برایم مهم نیست میتونن عکسهای کوچکی باشند ولی بدون وقفه بودن برایم مهم است. متشکر

پاسخ مدیر:    [1395/01/07 10:47:04] پست#617

دوربین 70D در این زمینه بهتر عمل کرده است.

درحال بارگزاری
در حال بارگزاری...