دوربین کانن

پاسخگویی سوالات مخصوص به دوربینهای حرفه ای

[1394/04/29 05:56:57] پست#9

پرسش:
با سلام دیروز من برای گرفتن لنزم و سرویس دوربین مراجعه کردم . اما دوباره متوجه گرد د خاک روی فکوس اسکرین شدم و با دستمال عینک سعی کردم تمیز بشه اما خط افتاد میخواستم سوال کنم هزینه تعویضش چقدر هست؟؟؟؟ و امکانش هست برام ارسال کنید قطعه رو چون بعد از خط افتادن خودم فکوس اسکرین رو باز کردم تاتمیز کنم اما تمیز نشد و الان میتونم خودم قطعه جدیدشو نصب کنم.فقط ممنون میشم بگید امکان ارسالش هست یا از کجا میتونم قطعه مطمعن رو تهیه کنم؟؟؟؟ دوربین 70دی کنون.

آخرین ویرایش در: 1394/05/17 08:10:22

پاسخ مدیر:    [1394/05/17 08:12:41] پست#28

پاسخ: دوست عزیز هر دو مجموعه سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی کانن و شرکت ایده آل، سرویس دوربین را به صورت رایگان انجام میدهند، اما متأسفانه شرکت مجاز به ارسال قطعه نیست و تعویض فوکوس اسکرین نیز مشمول هزینه است.

افراد زیر از سیف گرامی بابت این پست مفید تشکر کرده اند:
اسکندری,

آیا دوربین NIKON D5300 یک دوربین بی کیفیت است؟   [1394/04/29 05:06:25] پست#6

soroushcompany
با سلام
من مدتی هست که قصد خرید nikon d5300 رو دارم.
ولی تا اومدم بخرم بعضی فروشنده گان از بی کیفیتی این مدل می گویند. از این که به دلیل مشکلات فراوان این مدل، شرکت نیکو نگرش این مدل را از گارانتی خود برداشته.
می خواستم بدنم آیا این مدل واقعا مشکل دارد و یا خیر؟دوست عزیز دوربین نیکون d5300 مشکل خاصی ندارد، شما اگر قصد خرید این دوربین را دارید ، میتوانید آن را با بیمه و گارانتی ما بخرید در صورت وجود هر نوع نقصانی تعهد آن طبق شرایط بیمه نامه با شرکت ایده آل دوربین خواهد بود.
آخرین ویرایش در: 1394/05/21 04:04:37

پاسخ مدیر:    [1394/05/21 04:03:27] پست#30

دوست عزیز دوربین نیکون d5300 مشکل خاصی ندارد، شما اگر قصد خرید این دوربین را دارید ، میتوانید آن را با بیمه و گارانتی ما بخرید در صورت وجود هر نوع نقصانی تعهد آن طبق شرایط بیمه نامه با شرکت ایده آل دوربین خواهد بود.

اسکندری,

شنیدن صدای تق تق و نمایش خطای لنز   [1394/04/29 04:59:15] پست#5

alirezajanjal
سلام و خسته نباشید من از اراک دوربین canon sx60 برج10 سال93 خریداری کردم و متاسفانه با گارانتیها آشنایی نداشتم گارانتی حامی گرفتم
دوربین من مشکل پیدا کرده 
بعضی مواقع حتی اگه زوم نکرده باشم خود بخود از فوکوس خارج میشه و پشت سر هم تصویر تار و صاف میشه و صدای تق تق میده و اخطار لنز میده و خاموش میشه
پرسیدم گفتن ضربه خورده در صورتی ک کوچکترین ضربه ای بدوربین و لنزش وارد نشده
میخواستم ببینم مشکل از چیه؟ ممنون از پاسختون
آخرین ویرایش در: 1394/05/21 04:06:31

پاسخ مدیر:    [1394/06/23 03:46:03] پست#129

​ دوست عزیز برای حل مشکل شما ، نیاز به تعیین وضعیت دوربین با دستگاه اجاست می باشد و با توجه به اینکه دستگاه اجاست تنها در تعمیرگاه مرکزی دوربین است لذا چاره ای جز ارسال دوربینتان به این مرکز نیست.

اسکندری,

نحوه تست و تعیین اصالت دوربین در سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین   [1394/04/29 04:56:47] پست#4

ehsan
با سلام و احترام
بنده تقریبا 4 سال است که از مشتریان ایده ال هستم، ولی با توجه به اینکه یکی از شرکتهای همکار شما (نورنگار) شرایط اقساطی برای خرید در نظر گرفته بود بدلیل شرایط مالی و بودجه ام و علیرغم میل باطنی از این گارانتی اقدام به خرید دوربین کردم 
حال 2 مشکل دارم 
1 - باطر اصل نیست
2 - شماره سریال روی کارتن با برچسب چسبانده شده است
سوالم از شما این است که چسباندن شماره سریال به این شکل روی کارتن نشانه چیست؟
آیا احتمال دارد دوربین رفرش باشد یا مورد دیگری ؟
همچنین امکان دارد دوربین را برای تست نزد ایده ال بیاورم تا تست شود؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 
با تشکر 
"نیکفرجام عضو تالار عکاسی"

آخرین ویرایش در: 1394/05/21 04:09:39

پاسخ مدیر:    [1394/05/21 04:10:45] پست#32

دوست عزیز ، شما میتوانید دستگاه خودتان را برای تست به تعمیرگاه مرکزی دوربین ببرید و کلیه اطلاعاتی را که میخواهید میتوانید آنجا با تست دستگاه به دست آورید.

اسکندری,

پاسخگویی سوالات مخصوص به دوربینهای حرفه ای   [1394/04/29 04:54:54] پست#3

لطفا از سوالاتی که مربوط به لنزها و دوربینهای حرفه ای نیست، جداً خودداری فرمایید. پرسشهای غیر مرتبط در این بخش حذف خواهند شد.
آخرین ویرایش در: 1394/08/22 16:19:39

اسکندری,
لوگوي جشنواره وب و موبايل ايران
درحال بارگزاری
در حال بارگزاری...