منوی تعمیرگاه دوربین

رونمایی از سایت www.tamir2.com


رونمایی از سایت www.tamir2.com

همزمان با آغاز سال 1398 از سایت جدید مجموعه تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین رونمایی می شود .

مجموعه خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی رسمی برای خدمات پس از فروش برند های معتبر دوربین و لنز در ایران افتخار دارد تا تمامی نیاز های جامعه محترم عکاسی را در نظر گرفته و آن ها را بر طرف نماید .

همزمان با آغاز سال 1398 ؛ از سایت جدید این مجموعه با امکانات جدید و حرفه ای رونمایی می شود .

سایت www.tamir2.com محلی برای دسترسی به آخرین اخبار ؛ مقالات آموزشی و دسترسی به مجموعه خدمات پس از فروش برای برند های مختلف دوربین و لنز خواهد بود .

مجموعه ای از مقالات آموزشی ؛ تکنیک ها و ترفند های عکاسی , اخبار و رویداد های دنیای عکاسی در این سابت در اختیار هنرمندان عکاسی و تصویر برداری قرار داده خواهند شد .

همچنین بخش فروشگاه سایت ؛ محلی است که بهترین لوازم جانبی دوربین و لنز ؛ محصولات عکاسی ؛ آموزش های تصویری ؛ و دفترچه راهنمای دوربین های عکاسی ؛ را با پرداخت الکترونیک در بستری امن و مطمئن می توان تهیه نمود .

با تشکیل حساب کاربری و تکمیل ثبت نام در این سایت جدید ؛ خبرنامه های رایگان  و جدیدترین اتفاقات دنیای عکاسی و تصویر برداری را نیز در ایمیل خود دریافت خواهید نمود .

اگر به هر عنوان قصد خرید دوربین از هر یک از فروشگاه های طرف قرارداد ایده آل دوربین را دارید ؛ در قسمت فروشگاه دوربین  به نشانی و شماره تماس تمامی فروشگاه ها در تهران و شهرستان های مختلف دسترسی خواهید داشت .

پس از این مجموعه ای از فیلم های آموزشی کار با دوربین و آموزش های رایگان عکاسی را نیز در بخش فیلم آموزشی سایت به راحتی می توان مشاهده نمود .

www.tamir2.com

 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
محبوبترین دوربینها
=