بخشهاي اداري و شرح وظایف شرکت ایده آل دوربین

  • بخش پذیرش تهران:

مسئولیت این بخش دریافت کلیه دوربین ها و لنزهاایی است که جهت تعمیر و تنظیم به صورت حضوری به این مرکز تحویل میشود.

تا کنون پذیرش تعمیر دوربین کانن ، تعمیر لنز کانن ، تعمیر دوربین نیکون ، تعمیر لنز نیکون ، تعمیر دوربین فوجی و تعمیر لنز سیگما بیشترین آمار پذیرش در تهران بوده است اما این مرکز موارد دیگری چون تعمیر پرینتر کانن ، تعمیر دوربین فیلمبرداری ، تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی ، تعمیر دوربین عکاسی سونی و ... نیز پذیرش میشود.

لینک درخواست دریافت و تحویل دوربین تعمیری رایگان در محل (مخصوص تهران)

لینک پیگیری دوربین تعمیری

  • بخش پذیرش شهرستان:

مسئولیت این بخش دریافت کلیه دوربین ها و لنزهایی است که جهت تعمیر و تنظیم به صورت غیر حضوری و طی مراسلات به شرکت ایده آل دوربین ارسال میگردد.

علاوه بر پذیرش تعمیر دوربین CANON ، تعمیر لنز CANON ، تعمیر دوربین NIKON ، تعمیر لنز NIKON ، تعمیر دوربین Fuji Film ، تعمیر لنز SIGMA موارد دیگر نیز همچون بازیابی عکسهای حذف شده ، تعمیر فلاش چتر ، تعمیر فلاش سر خود ، تعمیر شارژر دوربین ، تعمیر سه پایه دوربین و ... نیز در این بخش پذیرفته میشود.

میتوان جهت ارسال دوربین خراب و تعمیر دوربین معیوب، در سایت سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین  به لینک زیر درخواست داد

«جهت درخواست ارسال رایگان به شهرستان، باید با بخش شهرستان ، هماهنگ شود»

لینک پیگیری دوربین تعمیری

 

  • بخش ارتباط با بازار (کارشناسی فروش):

مسئول ارتباط با بازار متعهد به ارائه خدمات به نمایندگان شرکت ایده آل (اعم از نماینده فروش کانن ، نماینده فروش نیکون، نماینده فروش فوجی) می باشد.

این خدمات رسانی عبارتند از: ارائه گارانتی ایده آل دوربین و بیمه ایده آل دوربین به نمایندگان اصلی این شرکت.

انتقال پیشنهادات و انتقادات به مدیریت سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین

 

  • بخش بیمه و گارانتی ایده آل دوربین:

صدور کارت گارانتی ایده آل دوربین و صدور بیمه نامه ایده آل دوربین و کنترل آنها به عهده این بخش می باشد.

این بخش که مهمترین مسئولیت شرکت ایده آل دوربین را به عهده دارد علاوه بر موارد فوق مسئولیت راهنمایی و مشاوره تلفنی و اینترنتی را نیز به عهده دارد.

 

  • تعمیرگاه:

تعمیرگاه شرکت ایده آل دوربین ، به عنوان یک تعمیرگاه مدرن و باتجربه شناخته میشود. حضور تعمیرکاران به نام و مجرب و وجود دستگاه های مدرن تعمیرات و ADJUSTMENT SOFTWARE جهت تنظیم دوربین و تنظیم لنز،  این مجموعه را به تعمیرگاهی قدرتمند مبدل نموده که میتواند به صورت تخصصی ، تعمیر دوربین CANON ، تعمیر لنز CANON ، تعمیر دوربین نیکون ، تعمیر لنز NIKON ، تعمیر دوربین SIGMA ، تعمیر لنز سیگما و به طور کلی تعمیر دوربین دیجیتال به هر شکل و فرم و هر برندی که باشد و تعمیرات لوازم جانبی دوربین عکاسی و فیلمبرداری را به نحو احسن انجام دهد.

دریافت 3 نشان اصلی ISO از سازمان ملی استاندارد ایران اتفاقی نیست.