منوی تعمیرگاه دوربین

بخشهاي اداري و شرح وظایف تعمیرگاه مرکزی دوربین


مدیریت:

نظارت، برنامه ریزی و هماهنگ سازی بر کل سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به عهده مدیریت این دو مجموعه میباشد.

نظارت کیفی بر تعمیرات دوربین و تعمیرات لنز ،  و همچنین تأمین قطعات مورد نیاز تعمیر برای تمامی دوربینها و لنزها از شرکت های تولید کننده ای مثل CANON ، NIKON ، FUJI FILM و .... نیز به عهده این بخش میباشد.

جهت ارتباط مستقیم با مدیریت میتوان با ایمیل اختصاصی مدیریت به نشانی زیر مکاتبه کرد.

ebi@tamir.ir

 

بخش بازرگانی:

رسیدگی به امور مالی و بازرگانی و مراودات با فروشگاه ها و صدور چک خسارت ، برای دوربینهای بیمه شده ای که مشمول دریافت خسارت شده اند، در این بخش صورت میگیرد.

 

پذیرش تهران:

مسئولیت این بخش دریافت کلیه دوربین ها و لنزهاایی است که جهت تعمیر و تنظیم به صورت حضوری به این مرکز تحویل میشود.

علاوه بر پذیرش تعمیر دوربین CANON ، تعمیر لنز CANON ، تعمیر دوربین NIKON ، تعمیر لنز NIKON ، تعمیر دوربین Fuji Film ، تعمیر لنز SIGMA موارد دیگر نیز همچون بازیابی عکسهای حذف شده ، تعمیر فلاش چتر ، تعمیر فلاش سر خود ، تعمیر شارژر دوربین ، تعمیر سه پایه دوربین و ... نیز در این بخش پذیرفته میشود.

لینک درخواست دریافت و تحویل دوربین تعمیری رایگان در محل (مخصوص تهران)

لینک پیگیری دوربین تعمیری

 

پذیرش شهرستان:

مسئولیت این بخش دریافت کلیه دوربین ها و لنزهایی است که جهت تعمیر و تنظیم به صورت غیر حضوری و طی مراسلات به شرکت ایده آل دوربین ارسال میگردد.

تا کنون پذیرش تعمیر دوربین کانن ، تعمیر لنز کانن ، تعمیر دوربین نیکون ، تعمیر لنز نیکون ، تعمیر دوربین فوجی و تعمیر لنز سیگما بیشترین آمار پذیرش در تهران بوده است اما این مرکز موارد دیگری چون تعمیر پرینتر کانن ، تعمیر دوربین فیلمبرداری کانن ، تعمیر دوربین فیلمبرداری سونی ، تعمیر دوربین عکاسی سونی و ... نیز پذیرش میشود.

میتوان جهت ارسال دوربین خراب و تعمیر دوربین معیوب، در سایت سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین  به لینک زیر درخواست داد

 

«جهت درخواست ارسال رایگان به شهرستان، باید با بخش شهرستان ، هماهنگ شود»

لینک پیگیری دوربین تعمیری

 

بخش کارت VIP :

صدور کارت VIP و تغییرات و کنترل آن مخصوص این بخش میباشد.

این کارت مخصوص تمامی اشخاصی است که دوربین حرفه ای DSLR دارند.

برای آشنایی بیشتر و ثبت نام به لینک ذیل مراجعه شود

معرفی VIP

 

تعمیرگاه:

تعمیرگاه مرکزی دوربین  ، به عنوان یک تعمیرگاه مدرن و باتجربه شناخته میشود. حضور تعمیرکاران به نام و مجرب و وجود دستگاه های مدرن تعمیرات و ADJUSTMENT SOFTWARE جهت تنظیم دوربین و تنظیم لنز،  این مجموعه را به تعمیرگاهی قدرتمند مبدل نموده که میتواند به صورت تخصصی ، تعمیر دوربین CANON ، تعمیر لنز CANON ، تعمیر دوربین نیکون ، تعمیر لنز NIKON ، تعمیر دوربین SIGMA ، تعمیر لنز سیگما و به طور کلی تعمیر دوربین دیجیتال به هر شکل و فرم و هر برندی که باشد و تعمیرات لوازم جانبی دوربین عکاسی و فیلمبرداری را به نحو احسن انجام دهد.

دریافت 3 نشان اصلی ISO از سازمان ملی استاندارد ایران اتفاقی نیست.

 

انبار مرکزی:

مرکز تأمین قطعات کل سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین انبار مرکزی این سازمان است.

وظیفه سفارش قطعات تعمیری دوربین از نمایندگی اصلی کانن ، نمایندگی اصلی نیکون و نمایندگی اصلی فوجی فیلم در کشورهای تولید کننده آن به عهده این بخش است؛ و همچنین ارائه این قطعات مورد نیاز تعمیرات دوربین دیجیتال و آنالوگ ،  به تعمیرگاه جهت خدمات پس از فروش اصلی کانن ، خدمات پس از فروش اصلی نیکون و خدمات پس از فروش اصلی فوجی فیلم نیز به عهده این بخش میباشد.

دریافت تأییدیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان اتفاقی نیست

 

 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
محبوبترین دوربینها
=