شرکت کانن سه دوربین فیلمبرداری کوچک جدید با کیفیت فیلمبرداری Full HD و زوم اپتیکال 20x را معرفی نمود .

شرکت کانن سه دوربین فیلمبرداری کوچک جدید با کیفیت فیلمبرداری Full HD و زوم اپتیکال 20x را معرفی نمود .

 

بنا بر اعلام شرکت کانن ؛ دوربین های فیلمبرداری Canon XA15 و XA11 و VIXIA HF G21 با کیفیت فیلمبرداری فول اچ دی ، تا آخرین روز های سال 2017 به بازار های جهانی عرضه خواهند شد .

برخی از ویژگی های اصلی این دوربین ها عبارتند از :

Full HD CMOS Sensor

, 20x HD Optical Zoom Lens

این سه دوربین در واقع دوربین  های سبک وزن و راحتی هستند که به آسانی بر روی دست قابل حمل بوده و در عین حال کیفیت تصویر فوق العاده ای را ارایه می دهند . همچنین ویژگی های طراحی بدنه این دوربین ها به گونه ای است که در زمان ثبت صحنه های پر حرکت و اکشن ؛ کاربر به آسانی می تواند فرایند های تعقیب سوژه را انجام دهد .

لنز زوم اپتیکال 20x 26.8mm-576mm نیز امکان تصویر برداری از صحنه های مختلف با کیفیت بسیار بالا را فراهم می آورد و سنسور HD CMOS به همراه پلتفرم پردازش تصاویر DIGIC DV4 توانایی ثبت تصاویر در محیط های کم نور با کیفیت فول اچ دی 60P در 35Mbps را امکان پذیر می نماید . حالت DR امکان پشتیبانی از فشرده سازی نرم نواحی دارای لومینانس بالا برای دستیابی به DR 600 درصد را فراهم آورده و درجه بندی دقیق رنگ ها و اصلاح نواحی اوور اکسپوز را به اسانی امکان پذیر می نمایند . این امکانات در زمان تصویر برداری در محیط های دارای نواحی به شدت تاریک و روشن که مستعد بروز اوور اکسپوز شدید در تصاویر می باشند ؛ امکان کنترل نور آمبیانس در تصاویر را فراهم می آورند .

نظرات