نرم افزار جدید کانن برای تبدیل دوربین های پاورشات به WebCam

نرم افزار جدید کانن برای تبدیل دوربین های پاورشات به WebCam

در شرایط همه گیر شدن بیماری کرونا و به سبب دورکاری بسیاری از افراد ؛ نیاز به ارتباط ها و تصاویر ویدیویی با کیفیت در اینترنت به مقدار زیادی افزایش یافته است . افزایش تقاضا برای خرید دوربین های WebCam موجب افزایش قیمت این تجهیزات در بازار شده است و در برخی از موارد افزایش قیمت 4 برابری در این رابطه را شاهد بوده ایم.

تعمیر دوربین کانن - تعمیرات کانن - نمایندگی کانن

کمپانی کانن برای پاسخ به این نیاز و حل مشکل کیفیت تصاویر در ارتباط های ویدیویی از طریق اینترنت ؛ نسخه نرم افزاری EOS Webcam Utility Beta را منتشر نموده است . با استفاده از این نرم افزار و با در اختیار داشتن یک کابل USB ساده ؛ قادر خواهید بود تا دوربین های پاورشات ( سری ILC ) را به یک دوربین WebCam در نسخه 64 بیتی ویندوز 10 ؛ تبدیل نمایید.

تعمیر دوربین کانن - تعمیرات کانن - نمایندگی کانن

کمپانی کانن در تلاش برای پاسخ به نیاز های مشتریان خود همواره راه حل های ساده و موثر را در اولیت قرار می دهد و در شرایط خاص فعلی ؛ با استفاده از نرم افزار ساده و آسان EOS Webcam Utility Beta کارمندان و همه افرادی که به دورکاری از خانه برای انجام وظایف خود نیاز دارند ؛ قادر خواهند بود تا تصاویر ویدیویی با کیفیت تری را با استفاده از دوربین های پاورشات ساخت کانن ؛ به دست بیاورند .

تعمیر دوربین کانن - تعمیرات کانن - نمایندگی کانن

با استفاده از این امکان ؛ نشست ها ؛ جلسات و کلاسهای آنلاین بر بستر اینترنت ؛  فایل ها و تصاویر ویدیویی بسیار با کیفیت تری را در مقایسه با دوربین های کوچک کامپیوتری ؛ در اختیار خواهند داشت .

کمپانی کانن برای هر یک از دوربین های پاورشات ساخت این کمپانی ؛ لینک دانلود نرم افزار EOS Webcam Utility Beta را در صفحه مخصوص آن دوربین قرار داده است . همچنین از صفحه مخصوص EOS Webcam Utility Beta page نیز این برنامه به آسانی قابل دانلود و استفاده خواهد بود .

تعمیر دوربین کانن

نظرات