منوی تعمیرگاه دوربین

امکانات حرفه ای اشتراک گذاری عکس در سایت Tamir.ir


امکانات حرفه ای اشتراک گذاری عکس در سایت Tamir.ir

 

تعمیرگاه مرکزی دوربین/ ایده آل دوربین ( نمایندگی رسمی کانن و نیکون )  همواره حامی عکاسی حرفه ای بوده است و از این روی در این مجموعه همیشه تلاش شده است تا خدمات در خور شان جامعه عکاسی ارایه شود .

هنرمندان عکاس همیشه نیازمند محلی برای نمایش و اشتراک گذاری عکس های خود هستند . شبکه های مجازی فرصت های زیادی را برای اشتراک گذاری عکس ها فراهم می آورند .

اشتراک گذاری عکس در سایت های حرفه ای نیز یکی از امکانات جالب توجهی می باشد که به عنوان یک نمایشگاه مجازی , محلی برای دیده شدن و اعتبار دهی به آثار هنرمندان مختلف می باشند .

نمایندگی تعمیرات کانن - نمایندگی تعمیرات نیکون

مجموعه تعمیرگاه مرکزی دوربین/ایده آل دوربین با تاسیس سایت Tamir.ir امکان بسیار مناسبی را برای اشتراک گذاری عکس ها و تشکیل یک نمایشگاه مجازی به وجود آورده است .

هنرمندانی که تمایل دارند تا آثار هنری خود را در یک محیط ایمن در معرض دید هزاران عکاس حرفه ای قرار بدهند می توانند از امکانات این سایت به صورت رایگان استفاده کنند .

با ورود به صفحه اول سایت tamir.ir، با انجام ثبت نام و اختصاص نام کاربری و رمز عبور ؛ وارد پانل کاربری خود شده و به بخش های مختلف اشتراک گذاری تصاویر در پرتال عکسبازی ؛ دسترسی داشته باشید .

هر فرد دارای پانل کاربری مخصوص به خود بوده و از درون این پانل به آخرین اخبار و مطالب سایت tamir.ir به صورت اختصاصی دسترسی خواهد داشت .

مدیریت انتشار تصاویر و ساخت گالری نیز از جمله ویژگی های پیشرفته این سایت می باشد .

 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=