منوی تعمیرگاه دوربین

شرکت نیکون رسما تایید کرد که این کمپانی در حال ساخت یک میرورلس جدید با کیفیت بسیار بالا است


شرکت نیکون رسما تایید کرد که این کمپانی در حال ساخت یک میرورلس جدید با کیفیت بسیار بالا است

به گزارش  DP Review  و به نقل از سخنگوی شرکت نیکون : جزییات این مدل جدید محرمانه است اما می توان بیان نمود که این محصول جدید یک میرورلس با کیفیت و عملکرد متفاوت نسبت به مدل های قبلی می باشد .این دوربین به لحاظ عملکرد اپتیکی ، فن آوری های پردازش تصویر ، قدرت ، دوام و عملکرد در سطح بسیار بالایی می باشد .

اگر شما یکی از علاقمندان برند نیکون هستید این دوربین جدید مدلی خواهد بود که به رقابت با مدل های مشابه از برند های Sony , Fujifilm برخواهد خواست .

زمانی که نیکون برای اولین بار در سال 2011 اولین سری از دوربین های میرورلس خود را معرفی نمود بسیاری از عکاسان سنسور CX 1 اینچی با فاکتور کراپ 2.7 x که برابر با یک دوم سایز سنسور های میکرو سه چهارم و یک چهارم سایز سنسور DX-APSC نیکون است را مورد انتقادات بسیار زیادی قرار دادند . 

یکی از راههایی که شرکت نیکون می تواند یک میرورلس جدید برای رفع انتظارات سطح بالای مشتریان خود بسازد این است که در مدل های جدید از سنسور های فول فریم یا  APS-C استفاده کند و برای عکاسان این امکان را فراهم بیاورد تا به آسانی بتوانند از لنز های DSLR موجود خود بر روی این دوربین ها استفاده کنند .

در اواخر سال 2016 حتی شایعاتی به وجود آمد که این شرکت خط تولید 1 series از دوربین های میرورلس را متوقف می کند .با وجود رقیبی همچون Sony که میرورلس های فول فریمی همچون مدل a9 را تولید می کند که بسیار مورد توجه بازار و مشتریان واقع می شود ، احتمالا نیکون دراین رقابت مجبود خواهد شد تا خطوط تولید DSLR خود را قربانی تولید یک میرورلس حرفه ای پر قدرت نماید . 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=