منوی تعمیرگاه دوربین

لنز های جدید یانگ نو (yongnuo ) برای دوربین های DSLR نیکون


لنز های جدید یانگ نو (yongnuo ) برای دوربین های DSLR نیکون

اگر از لنز های سری F شرکت نیکون استفاده می کنید ، کمپانی چینی یانگنو ؛ دو لنز جدید برای استفاده شما به بازار عرضه می کند . لنز اول 40mm f2.8 و لنز دوم 100mm f2 می باشند و بنا بر گزارش ها هر دو این لنز مجهز به فوکوس خودکار و فوکوس دستی هستند .اما نکته جالب در رابطه با این لنزها ؛ وجود درگاه USB بر روی آنها برای به روز رسانی فریم ویر ، و تنظیم قابلیت ها و عملکرد های لنز است . شرکت سیگما نیز از فناوری مشابهی برای لنز های جدید خود استفاده نموده است که برای کاربران ، امکان تنظیم اتوفوکوس لنز را فراهم می آورد .

بر روی سطح خارجی هر دو لنز ، از یک پوشش دو لایه در جهت حذف بازتاب های ناخواسته نور استفاده شده است . در قسمت کناری هر کدام از این لنز ها نشانگر فاصله فوکوس برای تنظیم فاصله و عمق میدان بکار می رود . بر روی پایه لنز ها نیز از مانت فلزی با دوام با پوشش طلا برای افزایش سیگنال و مقاومت در برابر خوردگی و خراشیدگی استفاده شده است .

بعد از ثبت و ذخیره هر عکس ، اطلاعات وداده های مربوط به نوردهی عکس های در EXIF عکس ها ذخیره می گردد .

Yongnuo YN 40mm f/2.8N

این لنز یک محصول ساده با 6 عنصر در 4 گروه است. مشخصات آن عبارتند از دیافراگم 6 تیغه ای ، حداقل فاصله فوکوس 3/0 متر ، قطر فیلتر 58 میلیمتر ، وزن خالص 130 گرم

Yongnuo YN 100mm f/2N

این لنز دارای 8 عنصر در 6 گروه با دیافراگم 9 تیغه ای ؛ حداقل فاصله فوکوس 9/0 متر ، موتور DC ، قطر فیلتر 58 میلیمتر ، و وزن خالص 440 گرم است .

هر دو این لنز ها به زودی به بازار عرضه خواهند شد و رونمایی از آنها هنوز صورت نگرفته است قیمت گذاری برای آنها نیز انجام نشده است اما لنز 100 میلیمتری یانگنو با مانت کانن ، 170 دلار به فروش می رسد 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=