منوی تعمیرگاه دوربین

رییس شرکت نیکون اعلام کرد که این شرکت در صدد تولید یک دوربین بدون (Mirrorless) آینه جدید است


رییس شرکت نیکون اعلام کرد که این شرکت در صدد تولید یک دوربین بدون (Mirrorless) آینه جدید است

اصلاحات ساختاری به معنای در نظر گرفتن تمامی احتمالات است و در روند تولید محصولات همیشه در رقابت با SLR های سطح متوسط و پیشرفته قرار داریم . حتی در شرایط رکود و افت فروش محصولات نیز ما باید به منافع و اهداف بالاتر فکر کنیم . با توجه به اینکه نسل های جدید بچه هایی هستند که با تکنولوژی تلفنهای هوشمند بزرگ می شوند ما به بخشهای تولیدی خود اعلام کرده ایم که تولید نوع جدیدی از میرورلس را در دستور کار قرار دهند که به لحاظ قابلیتها و عملکرد ها در سطح متفاوتی قرار داشته باشد . با بهره گیری از فن آوری لنز های صنعتی ما می خواهیم که مسئله کیفیت در لنز ها را برطرف نماییم و در عین حال ابزاری جالب و سرگرم کننده تولید کنیم .

پیش از این نیز شرکت نیکون اعلام کرده بود که این شرکت در پی هدف گذاری و تمرکز مجدد برای تولید دوربین های بدون آینه و DSLR سطح متوسط و پیشرفته تر می باشد . 

مصاحبه ریاست نیکون این بحث را در بین جامعه عکاسان مطرح نموده است که آیا این شرکت در صدد تولید یک محصول فول فریم پیشرفته در رقابت با رقبایی همچون سونی یا فوجی می باشد ؟ اما از سوی دیگر چنین به نظر می رسد که دوربین های جدید وعده داده شده عموما در دسترس افرادی قرار بگیرد که بیشتر به سبک عکاسی با تلفن های هوشمند علاقمند می باشند .

این احتمال نیز وجود دارد که دوربین جدید از قابلیت کاربری آسانتری برخوردار بوده و در عین حال از کیفیت و عملکرد سطح بالاتری برخوردار باشد .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=