منوی تعمیرگاه دوربین

نشانه هایی دیگر از معرفی Canon EOS 7D Mark III تا قبل از تابستان 2018


نشانه هایی دیگر از معرفی Canon EOS 7D Mark III  تا قبل از تابستان 2018

 

پیش از این در رابطه با معرفی دوربین جدید Canon EOS 7D Mark III   ( اینجا  و اینجا ) در سال 2018 خبری را اعلام نموده بودیم اما اکنون مارجع معتبر در کمپانی کانن اطلاعات موثقی را در اختیار ما قرار می دهند مبنی بر اینکه این دوربین جدید تا نمایشگاه NAB 2018 آماده عرضه خواهد بود .

NAB 2018 یک نمایشگاه با محوریت معرفی محصولات فیلمبرداری و تصویر برداری می باشد و از این روی این نمایشگاه بهترین موقعیت برای معرفی پرچمدار جدید محصولات APS-C کمپانی کانن به شمار خواهد آمد .

تا کنون اطلاعات چندانی در رابطه مشخصات و ویژگی های جانشین EOS 7D Mark II ارایه نشده است و بسیاری از اطلاعاتی که به دست آورده ایم بر اساس صحبت ها و اطلاعات به دست آمده از کارشناسان و صاحب نظران خط تولید محصولات شرکت کانن می باشند . برخی از کارشناسان تولیدات کانن که در ایالات متحده مستقر هستند ویژگی های این محصول زیر را به شرح زیر اعلام نموده اند :

سنسور جدید 28 مگاپیکسلی که نسل جدیدی از سنسور های APS-C کمپانی کانن خواهد بود.

قابلیت های جدید در تصویربرداری ویدیو

کیفیت تصویر برداری 4K

صفحه نمایش باز شونده و بالا رونده

نسل جدید اتوفوکوس Dual Pixel AF

ویژگی های ارتقا یافته در مقایسه با 7D Mark II

قیمت مشابه با 7D Mark II

همانگونه که از لیست فوق مشاهده می شود این امیدواری وجود دارد که دوربین جدید EOS 7D Mark III با قیمتی مشابه با مدل پایین تر از خود به بازار عرضه شود و از این روی علاقمندان به دوربین های عکاسی که نیازمند قابلیت های تصویر برداری پیشرفته تر هستند بدون صرف هزینه بیشتر می توانند یک دوربین پیشرفته تر را در اختیار داشته باشند .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=