منوی تعمیرگاه دوربین

کمپانی PolarPro از مجموعه فیلتر ها و لوازم جانبی برای هلی شات های Mavic Air رونمایی کرد


کمپانی PolarPro از مجموعه فیلتر ها و لوازم جانبی برای هلی شات های Mavic Air رونمایی کرد

کمپانی PolarPro که به عنوان یک شرکت تولید کننده ابزار  های جانبی عکاسی و تصویربرداری شناخته می شود ؛ انواع جدیدی از فیلتر های سینمایی را برای پهباد های تصویربرداری ماویک ایر که به تازگی از سوی کمپانی DJI عرضه شده است را ارایه نمود . این فیلتر ها به عکاسان و تصویر برداران کمک می کنند تا در زمان کار با پهباد ماویک ، کنترل بیشتری بر حالت های سرعت شاتر دوربین خود داشته باشند و در عین حال با استفاده از حالت پلاریزه این فیلتر ها غلظت رنگ بهتری را در تصاویر خود به دست بیاورند .

این کمپانی همچنین اعلام نموده است که جعبه حمل و نقل پهباد و مانت قابل تنظیم فیلمبرداری نیز از جمله ابزار های کمکی برای این پهباد ها هستند که در دست تولید قرار دارند.

فیلتر  ها

فیلتر های ND با قدرت های ND4, ND8 و ND16 برای دستیابی به تاثیرات پلاریزه کننده و تقویت رنگ دوربین و همچنین کم کردن شدت نور وارد شونده به سنسور دوربین ؛ مورد استفاده قرار می گیرند.

در شرایط تصویر برداری در محیط های بسیار پر نور ؛ فیلتر های ND32 و ND64 با همراهی یا بدون وجود فیلتر پلاریزه نیز در اختیار قرار دارند .

مجموعه فیلتر های ND و پلاریزه با قیمت 80 دلار و یک مجموعه کامل از تمامی فیلتر های مخصوص ماویک ایر ؛ با قیمت 150 دلار در بازار های جهانی عرضه می شوند .

                                     

دسته سیستم کاتانا

Katana Pro Tray سیستمی است که پهباد تصویر برداری ماویک ایر قابل نصب بر روی آن می باشد و در مکان هایی که امکان یا اجازه پرواز پهباد برای تصویر برداری وجود ندارد ؛ با استفاده از این دسته ها می توان از قابلیت فیلمبرداری پهباد در جهت های مختلف استفاده نمود . این دسته های تصویر برداری به طور خاص برای پهباد ماویک ایر تولید شده اند و با قیمت 80 و 50 دلار در بازار های جهانی موجود می باشند .

 

اخبار مرتبط :
 قابلیت فیلمبرداری با کیفیت 4K در سبکترین پهباد ساخت DJI

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=