منوی تعمیرگاه دوربین

نمایندگی کانن - ورکشاپ عکاسی ایده آل دوربین در شهر اصفهان برگزار شد


نمایندگی کانن - ورکشاپ عکاسی ایده آل دوربین در شهر اصفهان برگزار شد

نمایندگی کانن - کارگاه های یک روزه عکاسی محلی برای تمرین مهارت ها و یادگیری تکنیک های پیشرفته در عکاسی می باشند.

سازمان خدمات تعمیرگاه مرکزی دوربین/ ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش محصولات کانن و نیکون در ایران همواره به آموزش عکاسی به عنوان یکی از ارکان خدمات پس از فروش ؛ اهمیت ویژه ای داده است و در این راستا کلاس های رایگان آموزش عکاسی به عنوان رکن جدایی ناپذیر خدمات پس از فروش برای کاربران جدید دوربین های عکاسی ؛ در اولویت برگزاری قرار دارند .

بعد از برگزاری موفق ورکشاپ عکاسی برای استان تهران ؛ ورکشاپ عکاسی و نورپردازی برای هنرمندان در شهر اصفهان برگزار شد .

 روز جمعه 27 مهر ماه 1397  تعدادی از هنرجویان عکاسی از شهر زیبای اصفهان  در قالب کارگاه یک روزه عکاسی گرد هم آمده و تکنیک های پیشرفته عکاسی و نورپردازی در فضای داخلی و فضای باز را در کنار هم تمرین نموده و از راهنمایی های اساتید حاضر در ورکشاپ بهره مند شدند .

یکی از نکات برجسته شرکت در این کارگاه یک روزه ؛ هزینه نسبتا پایین آن بوده است که با توجه به امکانات در نظر گرفته شده از سوی مجموعه ایده آل دوربین ؛ این امکان به وجود آمد تا با صرف هزینه ای بسیار اندک امکان شرکت در ورکشاپ برای علاقمندان به وجود آورده شود .

نمایندگی کانن و نیکون در ایران در نظر دارد تا برگزاری ورکشاپ ها را به صورت مرتب در دستور کار قرار داده و از این روی همواره این فرصت برای علاقمندان فراهم خواهد بود  تا تکنیک های خود را به روز رسانی نموده و در یک محیط تخصصی با سبک های جدید عکاسی آشنا شوند .

در پایان این کارگاه یک روزه عکاسی ؛ هر یک از هنرجویان لوح شرکت در ورکشاپ عکاسی از سوی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ( نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش کانن / نیکون در ایران را دریافت نمودند .

 

 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=