منوی تعمیرگاه دوربین

برگزاری کلاس آموزشی فوق العاده برای دارندگان دوربین 6D کانن


برگزاری کلاس آموزشی فوق العاده برای دارندگان دوربین 6D کانن

 

سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین/ ایده آل  در جهت پاسخگویی  به درخواست های مکرر خریداران دوربین 6D کانن مبنی بر برگزاری کلاس آموزشی رایگان برای این دوربین، اقدام به برگزاری یک کلاس ویژه رایگان و خارج از  نوبت، در سطح مبتدی و به صورت محدود برای دارندگان این دوربین کرده است. 

آشنایی کامل با دوربین، آشنایی با سرعت شاتر iso و دیافراگم ،عمق میدان، مثلث نوردهی و منوی دستگاه از جمله مباحثی هستند که در کلاس آموزشی این دوربین و در سطح مقدماتی(مبتدی) مورد بررسی قرار می گیرند.

لذا از کلیه متقاضیان آموزش عکاسی برای دوربین 6D کانن در سطح مبتدی که تا کنون در این کلاسها شرکت نکرده اند،  درخواست میگردد جهت شرکت در این کلاس آموزشی که در هفته آینده برگزار می گردد حداکثر تا پایان روز یکشنبه (28 آذرماه 95) با شماره 66701038 - 021 (مسئول برگزاری کلاسهای آموزشی) تماس گرفته و  یا به قسمت  آموزشگاه عکاسی سایت ایده آل مراجعه کرده و برای حضور در این کلاس، نام خود را ثبت نمایند.

بدیهی است به افرادی که بدون هماهنگی قصد شرکت در این کلاسها را داشته باشند،  هیچگونه خدماتی داده نمیشود.

ساعات برگزاری کلاسها، در زمان ثبت نام تلفنی به متقاضی اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است درصورت برگزاری کلاس های نیمه حرفه ای این دوربین،  صرفاً آن دسته از متقاضیان که با دستگاه خود آشنا هستند و میخواهند عکاسی بکنند، شرایط حضور درکلاس را دارا خواهند بود.

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=