منوی تعمیرگاه دوربین

دوّمین جشنواره نوروزی ایده آل دوربین


دوّمین جشنواره نوروزی ایده آل دوربین

با نزدیک شدن به فصل بهار و سنت دیرینه ی نوروز شرکت ایده آل دوربین در نظر دارد تا همچون سال گذشته خدمات ویژه و رایگانی را به عکاسان خوش ذوق سراسر کشور هدیه دهد.

سرویس های نوروزی ایده آل که به صورت رایگان انجام می شوند عبارتند از: 

1) رفع پیکسل سوخته (بجز لیزر زدگی)

2) سرویس حسگر (CMOS & CCD)

3) اعلام وضعیت شاتر 

4) به روز رسانی نرم افزار 

5) و در نهایت سرویس کلی دوربین

علاوه بر این موارد یک هدیه ویژه نیز برای دارندگان گارانتی فعال ایده آل در نظر گرفته شده است که آن   "برگزاری دو جلسه کلاس آموزش عکاسی رایگان بدون در نظر گرفتن تاریخ خرید دوربین" می باشد.

تمامی علاقه مندان میتوانند ، از تاریخ 20 اسفند 95 تا تاریخ 20 فروردین 96 جهت ثبت نام ،به بخش  "ثبت نام کلاس های آموزشی ایده آل" مراجعه نمایند.

زمان برگزاری هر کلاس متعاقباً پس از ثبت نام، طی تماس تلفنی به متقاضی اعلام میگردد.

همچنین شرکت ایده آل دوربین با توجه به استقبال گسترده ای که از مسابقه عکاسی محرم اتفاق افتاد و همان طور که در خبرهای پیشین اعلام کرده بود، در نظر دارد تا با فرارسیدن فصل بهار دومین مسابقه عکاسی ایده آل را تحت عنوان  «رسوم ، سنن و طبیعت ایران زمین» برگزار نماید. 

در این مسابقه کلیه تصاویری که به گونه ای به فصل بهار و نوروز مربوط باشد پذیرفته خواهند شد. 

مقررات و شرایط شرکت در مسابقه: 
شرکت در این مسابقه محدودیت سنی ندارد و  برای کلیه عکاسان آزاد میباشد.
هر عکاس میتواند 5 عکس را برای شرکت در این مسابقه ارائه دهد.

زمان عکسبرداری محدودیت ندارد و کلیه عکسهایی که چه در ایام نوروز 96 باشد و چه عکسهایی که پیش از این گرفته شده باشد در این مسابقه شرکت داده میشوند. 
تمامی عکسها بایستی با دوربین های عکاسی  گرفته شده باشد و عکسهایی که با موبایل ، تبلت و ... گرفته شده باشد غیر قابل قبول خواهند بود.
تصاویر ارسالی می‌بایست  با فرمت jpeg  ارسال گردند به  طوری که ضلع کوچک حداقل 1800 پیکسل باشد و حداکثر  حجم فایل نیز 10 مگابایت باشد.
عکسها نباید هیچگونه مشخصه تحریری و گرافیکی اضافه ای بر روی خود داشته باشد، به عبارت دیگر هرگونه  امضاء عکاس ، پاسپارتو ، قاب ، تاریخ ، واتر مارک، لوگو یا هر گونه نشانه های تصویری دیگری موجب میشود که تصویر در مسابقه شرکت داده نشود.
 (مشخصات صاحب اثر باید در فیلدهای ارسال تصویر در سایت ثبت شود که چگونگی ثبت آنها را در ادامه توضیح خواهیم داد)
اجرای هرگونه افکت و تغییرات در نرم افزارهای گرافیکی به شرط اینکه ماهیت اصلی اثر را تحت شعاع قرار ندهد آزاد است.( به عنوان مثال تبدیل عکس به نقاشی توسط هرگونه نرم افزار مجاز نیست) لازم به ذکر است قضاوت در این خصوص تمام و کمال به عهده داوران خواهد بود.
در صورتی که کیفیت آثار ارسالی جهت چاپ در کتاب ویا نمایشگاه مناسب و مطلوب نباشد ، اصل فایل با کیفیت بالاتر درخواست خواهد شد.
از نظر برگزار کننده مسابقه ، شخص ارسال کننده تصاویر   مالک اثر شناخته میشود و هر گونه مغایرت و پیامدهای ناشی از آن با مسئولیت ارسال کننده تصویر خواهد بود و برگزار کننده هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
برگزار کننده حق استفاده از عکسهای پذیرفته شده را برای چاپ در کتاب ، بروشور یا انتشارات مربوط به جشنواره ، با ذکر نام عکاس محفوظ میدارد.
ارسال آثار به منزله‌ی پذیرش تمامی مقررات فوق بوده و تصمیم گیری در مورد مسائل پیش بینی نشده به عهده برگزار کننده است.

نحوه ارسال تصاویر:
تصاویر بایستی در بخش عکسبازی سایت ایده آل دوربین به آدرس  اینترنتی  tamir.ir/gallery  و  در دسته بندی « مسابقه عکاسی ویژه نوروز 96» ذخیره شود.
عکسهایی را که در دسته بندی های دیگر ذخیره شوند در مسابقه شرکت نخواهند کرد.
تمامی عکسها در زمان ذخیره بایستی نام اثر، نام عکاس و در صورت لزوم یک توضیح مختصر داشته باشند.

تاریخ ارسال تصاویر:
کلیه تصاویر بایستی در تاریخ 24 اسفندماه 95 (چهارشنبه سوری) و تا ساعت 24 روز جمعه 18 فروردین 96 ارائه گردد . این تاریخ تمدید نخواهد شد و پس از مهلت تعیین شده،  بخش ذخیره آثار جهت ارسال آنها به قصد شرکت در مسابقه ، از  سایت ایده آل دوربین حذف خواهد گردید.

 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=