منوی تعمیرگاه دوربین

یک ترفند کوتاه و کاربردی: از بادکنک برای بهتر شدن عکسهای پرتره در هنگام استفاده از فلاش سرخود دوربین، استفاده کنید.


یک ترفند کوتاه و کاربردی: از بادکنک برای بهتر شدن عکسهای پرتره در هنگام استفاده از فلاش سرخود دوربین، استفاده کنید.

ترفندهای جالب زیادی را برای استفاده از فلاش دیده ایم، اما بعید میدانم تا کنون کسی ترفندی را با استفاده از بادکنک باد کرده بیان کرده باشد و اینکه این شیوه ساده و مؤثر، تا کنون در جایی مطرح نشده است، واقعاً باعث شرمساری است. این شیوه درعین آسانی و سهل الوصول بودن، بسیار کاربردی است و تأثیر بالایی نیز در بهبود عکس خواهد داشت.

این ترفند را برادران روسی Koldunov ( که چندی پیش نیز ترفند دیگری از آن ها در سایت و تلگرام ایده آل دوربین دیده بودیم) ارائه نموده اند. این دو برادر کلیپ های جالبی از مجموعه ترفندهای عکاسی را تهیه و منتشر می کنند.

اگر شما برای گرفتن یک عکس پرتره،  مجبور به استفاده از فلاش سرخود دوربین شدید، میتوانید برای بهبود عکس خود، از یک بادکنک سفید (یا کرم) باد شده کمک بگیرید.

به این صورت که بادکنک بادشده را با دست جلو فلاش دوربین میگیریم. طریقه اعمال این ترفند در ویدئوی زیر نمایش داده شده است. اگرشما مطابق این آموزش بادکنک را درزمان عکاسی در جلوی فلاش قرار دهید، می بینید که با ملایم شدن شدت نور سایه های تصویر نرم تر شده و پس زمینه بسیار مطلوب تر به نظر خواهد رسید.

flashballoon

flashballoon2

بهترین قسمت این ترفند این است که میتوان از بادکنک های رنگی نیز برای ایجاد جلوه های جدید استفاده نمود. پس اگر به این شیوه علاقه مند شدید، همیشه در کیف دوربین خود چند بادکنک سفید و رنگی آماده داشته باشید تا در زمان نیاز از آنها استفاده کنید.

 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=