منوی تعمیرگاه دوربین

ثبت نام کلاس های عکاسی ایده آل آغاز شد


 ثبت نام کلاس های عکاسی ایده آل آغاز شد

پیرو خبر پیشین برگزاری کلاس های آموزش عکاسی، سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین  به دلیل درخواست های مکرر متقاضیان برای برگزاری کلاس های خصوصی مقدماتی عکاسی، در صدد برآمد تا دوره ای خصوصی و با ظرفیت محدود برای متقاضیان برگزار نماید. 

با توجه به پذیرش تعداد محدود هنرجو در این دوره (10 نفر از دارندگان دوربین های نیکون و 10 نفر از دارندگان دوربین های کانن)، از متقاضیان در خواست می گردد تا جهت شرکت در این دوره  از تاریخ 1 اسفند ماه 1395 تا حداکثر پایان روز پنجشنبه 5 اسفند ماه  با مراجعه به بخش ثبت نام کلاس های عکاسی، نام خود را ثبت نمایند.

این کلاسها در سه جلسه 4 ساعته در تاریخ های شنبه 12/7 ، دوشنبه  12/9 و چهارشنبه 12/11 برگزار می گردد 

زمان برگزاری کلاس ها از ساعت 15  و شهریه دوره 6/000/000 ریال می باشد.

بدیهی است الویت برگزاری کلاسها متعلق به دارندگان بِرندی است که زودتر به حد نصاب رسیده باشد. و پنل ثبت نام پس از ثبت تعداد مورد نظر بسته خواهد شد.

نظرات
ارژنگ :
با سلام و تشکر از سایت مفید و خدمات شایسته ای که به مراجعین ارایه میدهید
با توجه به مزاحمت هایی که در ورودی ساختمان آلومینیم برای مراجعین بوجود می آید، که گاها موفق میشوند مشتری های تعمیرگاه مرکزی دوربین را به سمت خود کشیده و کارهایی غیر استاندارد و اصولی و با خساراتی غیر قابل جبران بوجود بیاورند، و هیچگونه مسولیتی را هم نمیپذیرد، پیشنهاد میشود در جلسه ای شامل همه صنوف شاغل در ساختمان برای برطرف شدن کلی این معضل به یک راهکار کلی و نوعی اجماع رسیده شود. بارها شده افرادی به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کردند که در ابتدا وسیله آنها توسط افراد غیر متخصص و متفرقه نابود شده، سپس از روی ناچاری به تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه نموده، که یا مورد قابل تعمیر نبوده و یا با هزینه و زمانی بسیار طولانیتر تعمیر انجام شده است.
امیدوارم مشکل ساختمان آلومینیم از لحاظ ایرادات ایمنی گرفته شده هر چه سریعتر حل شده و کسبه با خیال راحت به کسب خود برسند، انشاا...
امیدوارم پر حرفی بنده را عفو بفرمایید.
و من ا... التوفیق
ارژنگ حسینی زاده تبریزی
 [چهارشنبه 1395/12/04 01:23]

 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=