نسخه جدید به روز رسانی فریمور برای دوربین کانن EOS R منتشر شد

نسخه جدید به روز رسانی فریمور برای دوربین کانن EOS R منتشر شد

کمپانی کانن یک به روز رسانی جدید برای نسخه نرم افزار داخلی ( فریمور ) دوربین های کانن EOS R و تعدادی از لنز  های مانت RF که به همراه دوربین های میرورلس فول فریم کانن قابل استفاده می باشند ؛ را منتشر نموده است .

بر اساس اعلام نمایندگی کانن ؛ با انجام این به روز رسانی در دوربین های EOS R ؛ در زمان استفاده از لنز  های RF جدید ؛ بهترین حالت پشتیبانی از عملکرد استابیلایزر لنز و استابیلایزر داخلی دوربین به وجود آورده می شود .

نسخه نرم افزاری Firmware version 1.7.0 در دوربین های کانن Canon EOS R حالت پشتیبانی از RF 600mm F11 STM, 800mm F11 STM, RF 1.4x teleconverter, RF 2x teleconverter و پک جدید باتری LP-E6NH را به وجود می آورد .

در این به روز رسانی هیچگونه رفع اشکال از دوربین های کانن EOS R انجام نمی شود اما در هر صورت بر اساس اعلام کمپانی کانن با انجام این به روز رسانی استفاده از نوار چند منظوره پشتی دوربین در زمان نمایش تصویر در دوربین ؛ عملکرد های بهتری را ارایه می دهد

تعمیر دوربین کانن - تعمیر لنز کانن

همچنین به روز رسانی نرم افزاری برای بهبود عملکرد استابیلایزر داخلی چندین لنز مانت RF نیز ارایه شده است و با انجام این به روز رسانی ؛ لنز های مورد اشاره در ذیل عملکرد بهتری را به همراه استابیلایزر داخلی در دوربین های میرورلس R6, R5 ارایه می دهند . لنز های مورد اشاره برای این به روز رسانی جدید به شرح زیر هستند :

به روز رسانی جدید نرم افزار داخلی دوربین های کانن در تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش و مرکز تعمیر دوربین کانن ؛ در دسترس می باشد و به صورت رایگان ارایه می گردد .

 

مطالب مفید

مقایسه دوربین های جدید کانن EOS R5, EOS R6

نقد و بررسی دوربین کانن Canon EOS R6

کانن تایید کرد : دوربین جدید کانن EOS R5 با قابلیت فیلمبرداری 8K/30p

بررسی مقایسه ای دوربین های Canon EOS R و Sony a7 iii

 

نظرات