منوی تعمیرگاه دوربین

معرفی سنسورهای جدید فول فریم کانن ( Canon ) با قابلیت فیلمبرداری 100fps Full HD در شرایط فوق العاده کم نور


معرفی سنسورهای جدید فول فریم کانن ( Canon )  با قابلیت فیلمبرداری 100fps Full HD در شرایط فوق العاده کم نور

در نمایشگاه CES 2018 کمپانی کانن از سه سنور CMOS خارق العاده رونمایی کرد که هر یک از آنها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند .

این سه سنسور جدید دارای ویژگی هایی همچون رزولوشن بسیار بالا ؛ شاتر عمومی ؛ و حساسیت بسیار زیاد هستند .

و اکنون بعد از گذشت چند ماه ویژگی های بیشتری از این سنسور ها به صورت رسمی اعلام شده اند .

در اولین گام , ویژگی های بیشتری از سنسور 120MXS ارایه شده است و بر اساس اطلاعات به دست آمده اکنون می دانیم که این سنسور از قابلیت فیلمبرداری 9.4fps در رزولوشن 120MP برخوردار است .

در اولین ویدیو های به دست آمده از این سنسور نشان داده می شود که تصاویر با استفاده از قابلیت فیلمبرداری 19μm Full HD برای تصویر برداری سرعت پایین در شرایط بسیار کم نور ؛ به دست آمده اند .

دومین سنسور جدید کانن که 35MMFHDXS, نامیده می شود از بسیاری از جهات در قطب مخالف 120MXS قرار دارد زیرا این سنسور تنها دارای 2.2 مگاپیکسل موثر است اما با این تفاوت که هر یک از این پیکسل ها دارای ابعادی به اندازه 19μm x 19μm می باشد که امکان تصویر برداری در شرایط بسیار کم نور را فراهم می آورد .

ساختار و مهندسی این سنسور , به دوربین امکان می دهد تا تصویر برداری در شرایط بسیار کم نور را با کیفیت Full HD در 100fps انجام دهد .

نمایندگی کانن - تعمیرات کانن - تعمیرات کانن در تهران - نمایندگی تعمیرات کانن ن

به طور کلی ، سنسور 35MMFHDXS CMOS از قابلیت عملکرد در حساسیت بسیار بالا بدون خطر تشکیل نویز برخوردار بوده  و تصاویر فول اچ دی را در شرایط بسیار کم نور به ثبت می رساند .

در پیکسل ها و مدار خوانش سنسور از نوعی از فناوری استفاده شده است که با افزایش ابعاد پیکسل ها منجر به کاهش وقوع نویز در تصویر شده است . همانند سنسور 120MXS ؛ سنسور جدید 35MMFHDXS نیز به زودی در محصولات استاندارد کانن مورد استفاده قرار گرفته و بدون تردید موجب افزایش قدرت و کارایی دوربین های DSLR و میرورلس کانن در آینده ای نه چندان دور خواهد شد .

نمایندگی کانن - تعمیرات کانن - نمایندگی تعمیرات کانن - تعمیر دوربین کانن - تعمیرات کانن در تهران - تعمیرات دوربین کانن

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=