منوی تعمیرگاه دوربین

به زودی دو لنز جدید برای دوربین های میرورلس ساخت کانن معرفی می شوند


به زودی دو لنز جدید برای دوربین های میرورلس ساخت کانن معرفی می شوند

 

اخبار درز یافته از کمپانی کانن حاکی از این می باشند که به زودی دو لنز جدید برای دوربین های میرورلس EOS M  به نمایندگی اصلی کانن معرفی می شوند . بر اساس خبر های به دست آمده این لنز ها یک لنز پرایم و یک لنز زوم برای سیستم های میرورلس در نمایندگی اصلی کانن  خواهند بود .

لنز پرایم جدید برای دوربین های میرورلس کانن از نوع لنز های EF-M 35mm خواهد بود که از حدود یک سال پیش شایعاتی مبنی بر تولید آن شنیده می شد و اکنون چنین به نظر می رسد تا ماه مارس 2018 شاهد رونمایی از این لنز جدید خواهیم بود .

البته پیش از این و در ماه نوامبر 2016 اخباری مبنی بر تولید یک لنز پرایم و یک لنز زوم برای دوربین های میرورلس شنیده شده بود و قرار بود تا سال 2017 این لنز ها در دسترس عموم قرار داشته باشند اما اکنون اخبار موثقی که به دست می آیند نشانگر ارایه این لنز ها در سال 2018 می باشند .

همانگونه که می دانیم دوربین های سری M در نمایندگی کانن در تهران و به خصوص دو مدل EOS M5 و EOS M6 قادر به استفاده از تمامی لنز های EF و EF-S با استفاده از یک مبدل لنز می باشند و تا کنون لنز مخصوص برای آنها ساخته نشده بود اما از این پس لنز هایی مخصوص استفاده به همراه این دو مدل در اختیار خواهیم داشت .

چنین به نظر می رسد که کمپانی کانن قصد دارد تا از این لنز ها در نمایشگاه CP+ رونمایی کند و این احتمالا زمانی برای معرفی میرورلس جدید M50 به نمایندگی اصلی کانن در تهران  نیز خواهد بود .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=