رونمایی از سایت قیمت گذاری نیکون

رونمایی از سایت قیمت گذاری نیکون

 

سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین اقدام به تأسیس سایت قیمت گذاری محصولات نیکون ، نموده است، لذا به واسطه این سایت عاملین فروش این سازمان قادر خواهند بود که قیمت محصولات خود را به نام فروشگاه خود ثبت نمایند تا کاربرانی که به قصد خرید دوربین به این سایت مراجعه می‌کنند، بتوانند به صورت مستقیم با فروشگاه کانکت شده و از فروشگاه های ایده آل به صورت مستقیم اقدام به خرید نمایند.

در این سایت قابلیت‌های بسیاری همچون معرفی دوربین و لنز نیکون ، ارائه مشخصات فنی دوربین و لنز ، امکان مقایسه این مشخصات با هم در انواع دوربین‌ها و لنزها حتی بین دوربین‌ها و لنزهای کانن با نیکون قرارداده شده است.

همچنین بررسی کارشناسی شده دوربین‌ها و لنزها (Review) نیز به زودی به بخش‌های فوق افزوده خواهد شد.

بجز موارد فوق ، خریدارانی که به این سایت مراجعه می‌کنند می‌توانند از مشاوره تلفنی رایگان سازمان ایده آل دوربین در خصوص خرید ، تنظیمات و کارایی دوربین نیز استفاده نمایند.

این سایت برای فروشندگان دوربین با گارانتی ایده آل دوربین می‌تواند بهترین روش باشد تا علاوه بر فروش سنتی از فروشگاه، به راحتی بتوانند از دنیای وب و اینترنت نیز برای فروش کالاهای خود اقدام به جلب خریدار نمایند.

بدین منظور فروشندگان دوربین می‌توانند با ثبت نام در این سایت ، به آدرس www.nikon-iran.ir مراجعه نموده و پس ثبت نام در سایت (به عنوان فروشگاه) اقدام به قیمت گذاری و ارائه لیست قیمت محصولات Nikon به نام فروشگاه خود نمایند.

 

لینک سایت قیمت گذاری:

 www.nikon-iran.ir 

نظرات