منوی تعمیرگاه دوربین

Converter جدید کامبو (Combo) قابلیت اتصال لنزهای EF کانن را به دوربین های GFX فوجی فراهم می کند


Converter جدید کامبو (Combo) قابلیت اتصال لنزهای EF کانن را به دوربین های GFX فوجی فراهم می کند

یکی از بزرگترین چالش های سیستم های دوربین های جدید در انتخاب لنز است و مهم نیست که چقدر نوآوری صورتگرفته باشد این مسئله هم چنان یک مشکل باقی می ماند. اگر شما انحصارا از دوربین جدید بدون آینه (mirrorless) فوجی یعنی GFX استفاده می کنید به گوش باشی، چرا که شرکت کامبو converter جدیدی برای شما دارد.

Converter شرکت کامبو یعنی CA-GFX مبدلی است که به شما اجازه می دهد تا لنزهای EF کانن را به دوربین GFX خود متصل کنید و بازه انتخاب شما در لنز را گسترش می دهد. البته اگر که با سایه افتادن در حاشیه عکس خود مشکلی نداشته باشید.

این مسئله ممکن است در ابتدا احمقانه به نظر برسد و از خود بپرسید که چرا باید محصولات این سری دوربین را خریداری کنید و بعد تصاویر خود را crop کنید؟اما شما همیشه احتیاج به crop کردن ندارید. کامبو در واقع CA-GFX converter را با در نظر داشتن سری خاصی از لنزهای کانن یعنی سریTS-E shift  طراحی کرده است، چرا که این لنزها تصویر کاملی را ارائه می دهند و سنسور GFX را پشتیبانی می کند.

اگر از این converter استفاده کنید باید بدانید که هیچ ارتباط الکترونیکی میان لنز و دوربین برقرار نمی شود و شما نباشد انتظار EXIF data، autofocus و یا aperture control داشته باشید. در عوض شما می توانید اپرچر لنز کانن خود را از طریق dial که بر روی converter قرار دارد، تنظیم کنید.

هنوز هیچ خبری از این که این converter چه زمانی به بازار عرضه می شود یا قیمت آن چقدر است از سوی این کمپانی اعلام نشده است و به محض انتشار خبر از سوی کمپانی ما شما را در جریان متن اخبار خواهیم گذاشت.

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=