منوی تعمیرگاه دوربین

کمپانی ادوبی از Photoshop Elements 2018 رونمایی می کند : باز کردن چشم های بسته ، تشخیص بهترین عکس و ...


کمپانی ادوبی از Photoshop Elements 2018  رونمایی می کند : باز کردن چشم های بسته ، تشخیص بهترین عکس و ...

در حالیکه تعداد بسیار زیادی از عکاسان حرفه ای هر روز منتظر عرضه AdobeMAx در بازار هستند اما کمپانی ادوبی به عنوان تولید کننده نرم افزار های خارق العاده فتوشاپ و لایت روم ؛ از قابلیت های جدیدی رونمایی می کند که طیف گسترده تری از مخاطبان را در بر خواهد گرفت . این قابلیت های جدید در قالب Photoshop Elements 2018 و Premiere Elements 2018. ارایه می شوند .

نرم افزار های جدید ویرایش عکس و فیلم با رابط  کاربری آسانتر دارای ویژگی های خلاقه جدید تر و بهتر بوده و در عین حال کاربرد آسانتری برای طیف گسترده ای از مخاطبان را خواهند داشت . ایده اصلی برای تولید این دور نرم افزار آن بوده است که نرم افزار هایی تولید شوند که بتوانند بهترین تصاویر را به صورت خودکار شناسایی کنند ؛ آنها را اصلاح نموده و به راحتی بتوان آنها را بر روی شبکه های اجتماعی قرار داد . این نرم افزار ها باید بتوانند بهترین تصویر را از میان صد ها تصویر موجود در یک آرشیو تشخیص دهند .

Photoshop Elements 2018

این نرم افزار مشکل اصلی موجود در سایر نرم افزار های آرشیو عکس مثل google photo app یا apple photo app .. . در یافتن بهترین تصویر موجود در آرشیو را برطرف می کند و با قابلیت ارتقا و بهبود عکس ها به صورت خودکار آنها را به عکس هایی حرفه ای برای قرار گرفتن در شبکه های اجتماعی مبدل می سازد 

این برنامه با یک رابطه سازمان دهی آرشیو شروع به کار می نماید و بعد از سازمان دهی آرشیو با استفاده از الگوریتم های کامپیوتری بهترین تصاویر موجود در آرشیو عکس ها را شناسایی می نماید . بنابراین اگر به عنوان مثال 200 عکس در آرشیو شما وجود داشته باشد شما می توانید این برنامه را به گونه ای تنظیم نمایید که 15 عکس بهتر و برتر را برای شما دسته بندی نماید .

زمانی که بهترین عکس ها را انتخاب نمودید این برنامه می تواند اعمالی نظیر انتخاب خودکار برای قرار گرفتن در یک پس زمینه جدید ، انجام افکت های دابل اکسپوژر ، و ترکیب تصاویر به صورت هنری را برای شما انجام دهد .

اما یکی از جالبترین ویژگی هایی که به این نرم افزار افزوده شده است توانایی انتخاب دو فریم برای جایگزین نمودن چشم های بسته در یک عکس با استفاده از چشم های باز عکس دیگر می باشد . برآیند و کارکرد این حالت بسیار شگفت انگیز است و در مدت چند ثانیه میتوان حالت چشمهای بسته در یک عکس را به چشمهای باز تغییر داد .

Premiere Elements 2018

این برنامه نیز به میزان زیادی به فناوری های رایانه ای و هوش مصنوعی تکیه دارد و امکان اصلاح و ویرایش خودکار تصاویر ویدیویی در آن به وجود آمده است .

امکان برش خودکار فیلم ها به همراه ایجاد سبک های تصویری دلخواه بر روی فیلم ها از جمله امکانات این نرم افزار بوده و همانگونه که پیش از این بیان شد ، این نرم افزار نیز قادر است تا بهترین کلیپ ویدیویی موجود در آرشیو شما در تطابق با سبک ویرایش انتخاب شده از سوی شما را انتخاب نماید .

یکی از ویژگی های جدید و جذاب در این نرم افزار حالت Candid Moments است که با استفاده از آن سعی می کند بهترین عکس candid را از میان ویدیو ها شناسایی نموده و آنرا استخراج نماید .

البته باید به این نکته توجه داشته باشیم که هیچ یک از این نرم افزار ها برای بازار عکاسان و تصویر برداران حرفه ای هدف گذاری نشده اند اما به هر روی افراد مبتدی که علاقمندی زیادی به فرایند های پردازش نرم افزاری نشان نمی دهند می توانند از این نرم افزار ها برای ایجاد شکل و شمایل حرفه ای در محصولات خود استفاده کنند .  

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=