منوی تعمیرگاه دوربین

رونمایی کمپانی سونی از دوربین فوق العاده خود α9


رونمایی کمپانی سونی از دوربین فوق العاده خود α9

سونی با رونمایی از دوربین خود سطح عکس برداری با سرعت بالا در عکاسی ورزشی را ارتقا بخشید. این دوربین تازه رونمایی شده یک دوربین ورزشی 24MP و فول فریم (full frame) و بدون آینه (mirrorless) که به طور فوق العاده ای می تواند 20 فریم بر ثانیه را بدون خاموش شدن، ثبت کند.

سونی در مورد این دوربین بیان کرده است که: این دوربین از نظر تکنولوژی پیشرفته ترین و خلاقانه ترین دوربین دیجیتال است که ما تا به حال تولید کرده ایم.

با دارا بودن این ویژگی ها: سرعت 20fps، بدون خاموش شدن، بدون اعوجاج، تصویربرداری بی صدا، دنبال کردن سوژه با سرعت زیاد با محاسبات 60 AF/AE بر ثانیه، سیستم AF با 693 نقطه فوکوس با 93% پوشش فریم، سیستم EVF با 3686 نقطه که با سرعت 120fps عمل می کند و سیستم پایدار کننده 5-axis stabilizer که تا 5 مرحله برای کاهش ارتعاشات دست را ارائه می دهد، این دوربین به دنبال آن است که دوربین های ورزشی محبوب مانند 1DX Mark II کانن و D5 نیکون را به چالش بکشد.

دوربین a9 هم چنین می تواند به صورت full-frame ، full-sensor و باکیفیت 4K تصویربرداری کند که نمونه با حجم کمتر اما حفظ کیفیت 6K می باشد. این دوربین از یک پورت اترنت (Ethernet) بهره برای انتقال سریعتر داده ها و جایگاه های کارت حافظه dual SD برای حافظه بیشتر بهره می برد. باطری جدید سونی که در این دوربین به کار رفته است باعث شده تا زمان کارکرد آن دو برابر مدل های قبلی باشد. اگر شما به شارژ باطری بیشتری نیاز دارید در این دوربین جایگاه برای دو باطری طراحی شده که به شما این امکان را می دهد که بتوانید 950 عکس را ثبت کنید.

تمامی این ویژگی های بی نظیر را هم که کنار بگذاریم، برتری اصلی a9 در سرعت آن می باشد. با 241 عکس با پسوند RAW یا 362 عکس با پسوند JPEG در سرعت 20fps می توان گفت که حتی 1DX Mark II و سرعت 14fps آن به زودی از سر راه این دوربین کنار می رود.

سونی با به کار گرفتن سنسور CMOS جدید خود در این دوربین توانسته به این سرعت در عکاسی پی در پی دست یابد. سونی درمورد این قطعه خود بیان می کند که این سنسور اولین از نوع خود می باشد و سرعت پردازش داده را تا 20 برابر دوربین های fell-frame و بدون آینه (mirrorless) قبلی سونی فراهم می کند. با همکاری این سنسور و RAM داخلی آن و موتور BIONZ X جدید شما دوربینی را به دست آوردهاید که غوغا می کند.

ویدیوی معرفی تکنولوژی به کار رفته ر این دوربین:

 

ویدیوی معرفی مشخصات و ویژگیهای دوربین a9:

 

نمونه کیفیت تصویربرداری این دوربین:

این دوربین همان دوربین است که پس از رونمایی سونی از تکنولوژی سنسور CMOS خود، عکاسان ورزشی منتظر آن بودند. یک دوربین با تمام مزیت های یک شاتر الکترونیکی و بدون مشکلات اعوجاج آن.

این دوربین از سد تمام موانع و محدودیت های دوربین های دیجیتال حرفه ای امروزه عبور کرده است. معاون امور اجرایی شرکت سونی اظهار داشته است که: با توجه به تمام محدودیت های دوربین های SLRهیچ دوربینی قابل مقایسه با این دوربین با تمام این برتری ها نمی باشد. اما چیزی که ما را نسبت به a9 مشتاق کرده است، این امر می باشد که کاربران حرفه ای بتوانند حرکت ها و اتفاقات را به گونه ای که قبل از آن ممکن نبوده است، مشاهده، پیگیری و ثبت کنند که باعث می شود بی نهایت پتانسیل خلاقانه به کار گرفته شود.

اگر علاقه مند به خرید این دوربین می باشید، a9 در ماه می (اواسط اردیبهشت ماه( با قیمت 4500 دلار در دسترس خواهد بود. 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=