نیکون به زودی دو دوربین حرفه ای و پیشرفته را معرفی می کند

نیکون به زودی دو دوربین حرفه ای و پیشرفته را معرفی می کند

 

اگر احتمالا از  انتشار مشخصات دوربین جدید  Nikon D6 چندان هیجان زده نشده اید جدیدترین اخبار به دست آمده از کمپانی نیکون خبر های هیجان انگیز تری را برای شما ارایه خواهند داد .  بنا بر اطلاعات به دست آمده از نمایندگی مرکزی نیکون ؛ این کمپانی قصد دارد تا دوربین جدید با نام های Nikon Z8 و Nikon D880 را روانه بازار نماید . این دو محصول در رده های میرورلس و DSLR از یک سنسور 60 مگاپیکسلی  ساخت سونی استفاده خواهند نمود .

تعمیر دوربین نیکون - تعمیرات نیکون - تعمیرات لنز نیکون

پیش از این دو دوربین نیکون D850 و نیکون Z7 سنسور های 7/45 مگاپیکسلی را در اختیار قرار می دادند اما اکنون آن دسته از عکاسان حرفه ای که به دنبال دستیابی به رزولوشن های بالاتری هستند ؛ از خبر انتشار یک دوربین پر قدرت رزولوشن بالا در کمپانی نیکون بسیار خرسند خواهند بود .

بر اساس اطلاعات به دست آمده  ، نیکون Z8 نه تنها از سنسور 60 مگاپیکسلی بهره می برد بلکه ظاهراً دارای دو درگاه کارت حافظه SD و CFexpress نیز خواهد بود. این دو ویژگی به وضوح آن را به عنوان یک دوربین طراحی شده برای کاربران حرفه ای ؛ نمایش می دهد .  

تعمیر دوربین نیکون - تعمیرات نیکون - تعمیرات لنز نیکون

در حالی که بدون شک Nikon Z7 یک دوربین خارق العاده است ، اما در هر صورت عدم برخورداری از دو درگاه کارت حافظه ؛  به معنای آن است که همیشه با استفاده از آن در شاخه های حرفه ای ، منتظر بروز یک حادثه باید بود  ، زیرا اگر  قبل از اینکه پشتیبان گیری کنید  ؛یکی از کارتهای  شما از بین برود یا خراب شود ، همه چیز را از دست خواهید داد .

تعمیر دوربین نیکون - تعمیرات نیکون - تعمیرات لنز نیکون

در مقایسه ، Nikon D850 یک دوربین حرفه ای خارق العاده است که در سراسر  دنیا از سوی  عکاسان حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. اضافه شدن یک سنسور 60 مگاپیکسلی مطمئنا به میزان زیادی به قدرت این دوربین خواهد افزود و آنرا به یک دوربین بدون رقیب تبدیل خواهد نمود .

علاوه بر این ؛ اطلاعات به دست آمده از نمایندگی نیکون بر این اساس است  که امسال دو دوربین بدون آینه جدید نیز از سوی نیکون اعلام خواهد شد و احتمالا این محصول همان دوربین نیکون Z8 است که پیش از این نیز شایعاتی در رابطه با آن شنیده می شد .  همچنین گفته می شود که Nikon Z8 دارای یک گریپ حالت عمودی بوده و  بدنه حرفه ای  به همراه قیمت نسبتا بالاتری دارد

تعمیرات دوربین نیکون

نظرات