منوی تعمیرگاه دوربین

امکان دستیابی به حالت ویزور الکترونیک و تغییر اندازه نقاط اتوفوکوس با به روز رسانی فریمور در هاسلبلاد X1D


امکان دستیابی به حالت ویزور الکترونیک و تغییر اندازه نقاط اتوفوکوس با به روز رسانی فریمور در هاسلبلاد X1D

 

کمپانی سوئدی هاسلبلاد که تولید کننده دوربین های مدیوم فرمت است امکان دستیابی به حالت شاتر الکترونیک و تغییر اندازه در نقاط اتوفوکوس را از طریق یک به روز رسانی در فریمور دوربین های مدل X1D فراهم آورده است . به روز رسانی فریمور در این مدل از دوربین های هاسلبلاد از طریق نصب فریمور نسخه 1.17.2 به دست می آید .

حالت شاتر الکترونیک جدید قادر به عملکرد میان طیف 68 دقیقه تا 1.10000 ثانیه است که در این شرایط سریعترین سرعت شاتر این دوربین از 1.2000 ثانیه به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است . با ایجاد این حالت ، لرزش های ناشی از عملکرد شاتر مکانیکی تا حد زیادی از بین رفته و شوک شاتر در حالتهای نوردهی با شاتر باز در طولانی مدت کاملا بر طرف می شود . در عین حال به سبب ماهیت عملکرد شاتر های الکترونیک ، امکان عکاسی کاملا بدون صدا با استفاده از این دوربین ها فراهم آورده شده است .

البته این امکانات جدید چندان بدون نقیصه نخواهند بود . بنا بر اعلام کمپانی هاسلبلاد ، مدت زمانی در حدود 300 میلی ثانیه طول خواهد کشید تا سنسور دوربین بتواند از ابتدا تا انتهای مسیر حرکتی یک سوژه در حال حرکت را به ثبت برساند و این حالت ممکن است باعث ایجاد رگه هایی در عکس در شرایط نوری ناپایدار بشود .ایزو دوربین تا 3200 محدود می شود و کیفیت تصویر در مقایسه با تصاویر ثبت شده با شاتر مکانیکی ، تا حدی کاهش می یابد . و نهایتا اینکه در زمان استفاده از شاتر الکترونیک حالت عکاسی مداوم با این دوربین غیر فعال می شود

در به روز رسانی جدید فریمور ارایه شده ، امکان تغییر اندازه نقاط اتوفوکوس در دوربین X1D فراهم شده است . بااین امکان جدید نقاط اتوفوکوس در سه اندازه قابل تنظیم می باشند نقاط جدید در اندازه های 4 و 2.8و 2 میلیمتر وجود دارند که 35 نقطه در بزرگترین حالت ، 63 نقطه در اندازه متوسط ، و 117 نقطه در کوچکترین سایز قرار می گیرند .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=