منوی تعمیرگاه دوربین

حتما ً مراقب باشید


حتما ً مراقب باشید

متأسفانه در چندین مورد مشاهده شده است که افراد سودجویی با سوء استفاده از نام یا سمت مدیریت سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین اقدام به اخذ دوربین یا لنزهای تعمیری نموده و به بهانه تعمیر آنها، قطعات سالم و اصلی کالا را با قطعات تقلبی تعویض میکردند.

این گروه سودجو که عمدتاً در مراکز تجاری فعالیت دارند و با معرفی دروغین خود به عنوان نمایندگی برندهای مهم ، مثل نمایندگی رسمی کانن ، نمایندگی رسمی نیکون و غیره ، صاحب دوربینها یا لنزهای نیازمند به تعمیر را به تعمیرگاه غیر رسمی و حتی غیر مجاز خود راهنمایی میکردند.

لذا جهت جلوگیری از اهداف و مقاصد سودجویان،  سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین اعلام میدارد که این سازمان تحت مدیریت جناب آقای عمران قاسمی میباشد و همچنین نشانی دو شعبه این سازمان،  در لینک زیر آمده است که بجز آدرسهای مندرج در این لینکها، هیچ نشانی دیگری (حتی در طبقات و واحدهای همان ساختمان یا ساختمانهای نزدیک به محل نشانی های مندرج در لینک) وجود ندارد. 

لازم به ذکر است که در صورتی که دوربین تعمیر خود را به یکی از  عاملین فروش ایده آل دوربین تحویل داده اید، روند امور تعمیرات دوربینتان را بایستی فقط خود آن فروشگاه پیگیری نمایید.

نشانی شعب سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=