منوی تعمیرگاه دوربین

دوربین Sony a7R III به امتیاز 100 از سوی کارشناسان وبسایت معتبر DxOMark دست یافت


دوربین Sony a7R III به امتیاز 100 از سوی کارشناسان وبسایت معتبر DxOMark دست یافت

 

DxOMark   ؛ وب سایت ارزشگذاری و برررسی دوربین های عکاسی در بررسی های انجام شده بر روی دوربین Sony a7R III امتیاز 100 را به این دوربین اختصاص داد که این بالاترین امتیاز به دست آمده برای یک دوربین میرورلس به شمار می آید. پیش از این دوربین DSLR جدید کمپانی نیکون یعنی Nikon D850 بالاترین امتیاز در بین دوربین های قطع غیر متوسط به دست آورده بود .

بنا بر اعلام این وبسایت ؛ Sony a7R III در تست های ISO در شرایط کم نور عملکرد بسیار فوق العاده ای را از خود به نمایش گذارده است وبه لحاظ عملکرد در این شاخص تنها دو دوربین مدیوم فرمت Hasselblad X1D-50C و Pentax 645Zرا بالاتر از خود می بیند . این دو دوربین در تست های انجام شده ؛ دوربین های D850 و a7R IIIو Sony a7S II را پشت سر می گذارند .

اگر چه به طور کلی Sony a7S II در تست های انجام شده امتیازی مشابه با Nikon D850 را به دست آورده است اما به نقل از کارشناسان DxOMark چنین بیان می شود که D850 هنوز از رده بندی بالاتری برخوردار است که این امر به سبب ضعف عملکرد   a7R III   در معیار های عمق رنگ , و دامنه دینامیکی می باشد .

سنسور دوربین D850 در مقایسه با A7R III از پایین ترین نرخ حساسیت ISO برخوردار است و از این روی عکاسانی که به طور معمول در شرایط نور مناسب عکاسی می کنند و یا از سه پایه به صورت متداول استفاده می نمایند بیشترین حجم اطلاعات تصویر را به لحاظ رنگ ؛ تنالیته ؛ و جزییات در ایزو 32 با استفاده از D850 به دست می آورند و اما در ایزو های بالاتر ، عکاسان استفاده کننده از a7R III تصاویری کمی بهتر به دست خواهند آورد .

در نهایت DxOMark چنین نتیجه گیری می کند که از یک عملکرد سنسور بسیار مطلوب به لحاظ ثبت رنگ و تنالیته ؛ و در عین حال کنترل نویز در شرایط کم نور عملکرد بسیار مطلوبی را از خود بجای می گذارد .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=