Osmo Mobile 4 جدید ترین گیمبال مخصوص تلفن های هوشمند از سوی DJI معرفی شد

Osmo Mobile 4 جدید ترین گیمبال مخصوص تلفن های هوشمند از سوی DJI معرفی شد

کمپانی DJI جدید ترین محصول خود که یک گیمبال مخصوص برای استفاده به همراه تلفن های هوشمند است را معرفی نمود . این محصول جدید  Osmo Mobile 4 نام دارد و همانند محصول مشابه قدیمی تر این کمپانی  ,  Osmo Mobile 4 یک گیمبال سه محوره بسیار کوچک و کم حجم برای نگه داشتن موبایل های هوشمند است که تعدادی از ویژگی های قابل توجه دیگر نیر در درون آن قرار داده شده اند .

اسمو - اسمو موبایل 4 - تعمیر اسمو

از لحاظ شکل ظاهری    Osmo Mobile 4 تفاوتی با مدل Osmo Mobile 3 ندارد . رنگ بدنه آن به جای خاکستری تیره به خاکستری روشن تر تبدیل شده است اما در کنار جوی استیک ؛ دسته و تریگر این دستگاه کمی حالت پلاستیکی تر به دست آورده است .

تنها تفاوت کاربردی به وجود آمده در این دستگاه ( در مقایسه با OSMO Mobile 3 ) استفاده از یک سیستم مانت جدید است که در آن از قطعات مغناطیسی برای نگه داشتن دستگاه تلفن هوشمند استفاده می شود . این درحالی است که در محصول قدیمی تر OM3 از گیره های نگهدارنده برای ثابت نگه داشتن گوشی موبایل استفاده می شد . در این دستگاه جدید نیز برای ثابت نگه داشتن گوشی موبایل از گیره های نگهدارنده ؛ برای انجام حرکت های سریعتر می توان استفاده نمود.

اسمو - اسمو موبایل 4 - تعمیر اسمو

دستگاه OM4 از قابلیت کاربرد به همراه نرم افزار DJI Mimo app برخوردار است و به همراه این نرم افزار مود های عکاسی متوالی و پی در پی ؛ ActiveTrack 3.0 و Gesture Control و برخی از حالت های نیمه خودکار از پیش برنامه ریزی شده را با آن می توان انجام داد . سه مورد از مود های نیمه خودکار از پیش برنامه ریزی شده شامل گزینه هایی همچون Dynamic Zoom و Spin Mode و Clone Me خواهند بود .

گزینه Dynamic Zoom یک برنامه انجام زوم دالی است که به کاربر اجازه می دهد تا همزمان با دور شدن و فاصله گرفتن از سوژه زوم خودکار دیجیتال را با استفاده از نرم افزار DJI Mimo app انجام دهد .

گزینه Spin mode یک نوع حالت زوم القایی است که با استفاده از آن برای چرخاندن تلفن موبایل برای به وجود آوردن نوعی حالت حرکت چرخشی می توان استفاده نمود .

اسمو - اسمو موبایل 4 - تعمیر اسمو

گزینه Spin mode یک گزینه پانوراما است که با استفاده از آن شات های پانوراما را در فواصل مشخص شده می توان به دست آورد .

حتی در صورت عدم تمایل برای استفاده از نرم افزار DJI Mimo app ، این دستگاه را با عملکرد های دوربین دستگاه های IOS و با استفاده از ویژگی بلوتوث تلفن های هوشمند , می توان کنترل نمود .

دستگاه DJI Osmo Mobile 4 از هم اکنون در فروشگاه های نمایندگی DJI در سراسر جهان در دسترس می باشد و قیمت اولیه تعیین شده برای آن در حدود 149 دلار اعلام شده است .

 

معرفی دوربین DJI Osmo Action

کمپانی DJI پهباد تصویر برداری جدید Mavic Air 2 را معرفی نمود .

ریموت کنترل جدید DJI ؛ مجهز به صفحه نمایش 5/5 اینچی

DJI Osmo Pocket کوچکترین دوربین 4K با استابیلایزر سه محور

 

 

نظرات