منوی تعمیرگاه دوربین

دوربین پاناسونیک Lumix GX9 : کیفیت 20 مگاپیکسل ، بهبود مکانیسم عملکرد شاتر


دوربین پاناسونیک Lumix GX9 : کیفیت 20 مگاپیکسل ، بهبود مکانیسم عملکرد شاتر

 

کمپانی پاناسونیک در آخرین مراحل تولید دوربین GX9 قرار دارد . این دوربین با برخورداری از یک سنسور میکرو چهار سوم ؛ ارایه گر کیفیت 20 مگاپیکسلی خواهد بود و البته باید به این نکته اشاره نمود که در این دوربین ؛ برای افرایش مقدار شارپنس تصاویر ، از فیلتر low-pass استفاده نشده است . افزوده شدن سبک تصویر L/Monochrome D مورد علاقه بسیاری از طرفداران عکاسی سیاه و سفید خواهد بود  .

این دوربین بر خلاف دوربین های GX8 و G9 ، فاقد حالت مهر و موم بدنه برای مقاومت در برابر شرایط اقلیمی است . صفحه نمایش دوربین GX9 با کیفیت 2.7 میلیون پیکسل ؛ با زاویه چرخش 90 درجه رو به بالا ؛ دارای حالت عملکرد لمسی می باشد . این صفحه نمایش لمسی از طرفین دارای حالت چرخش 45 درجه نیز هست . حالت درایو الکترومغناطیسی ؛ به میزان 90 درصد موجب کاهش شوک شاتر می شود و از این روی حالت نرمی تصویر در اثر حرکت شاتر که پیش از این در دوربین های قبلی از سری GX مشاهده می شد ؛ در این دوربین به طور کامل بر طرف شده است .

سیستم اتوفوکوس دوربین Lumix GX9 مبتنی بر تشخیص کنتراست عمل می کند و برای عمکلرد بهتر خود از فناوری فوکوس زدایی از عمق ؛ در زمان استفاده از لنز های اصلی پاناسونیک بهره می برد .

در این دوربین با کیفیت فیلمبرداری 4K  به طور طبیعی حالت های تصویر برداری 4K/30p/24p نیز موجود می باشند . فناوری نشانه گذاری خودکار ، به دوربین امکان تعقیب سوژه و تشخیص حرکت در حالت تصویر برداری با کیفیت 4K را نیز ارایه می دهد . و از این روی با استفاده از این فناوری ؛ امکان ترکیب بندی سریع و خلق تصاویر در حالت های اکشن به وجود می آید .

استابیلایزر 5 محور به همراه سیستم تثبیت تصویر دو پیکسلی ، به میزان 4 استاپ حالت های لرزش تصویر را کاهش می دهد و فناوری های وای فای و بلوتوث امکان اشتراک گذاری سریع تصاویر برای این دوربین را فراهم می آورد .

دوربین Panasonic Lumix DC-GX9 از ماه مارس 2018 به همراه یک لنز کیت 12-60mm F3.5-5.6 با قیمت 999 دلار در بازار های جهانی ارایه خواهد شد .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=