منوی تعمیرگاه دوربین

رونمایی از دوربین جدید GoPro به نام Fusion با تصویربرداری 360 و کیفیت 5K


رونمایی از دوربین جدید GoPro به نام Fusion با تصویربرداری 360 و کیفیت 5K

کمپانی GoPro امروز از یک محصول خود به نام GoPro Fusion رونمایی کرد. این محصول یک دوربین کروی می باشد که می تواند عکس ها و فیلم های 360 درجه با کیفیت 5.2K تهیه کند.

دوربین Fusion آخرین عضو خانواده GoPro می باشد که به دوربین های standard GoPro و Karma drone ملحق شده است. طراحی این دوربین برای تصویربرداری به صورت واقعیت مجازی (virtual reality) می باشد اما قابلیت فیلم برداری غیر از VR و ثبت عکس های ساکن استاندارد را نیز دارا می باشد.

مدیر کل و موسس کمپانی GoPro یعنی Nicholas Woodman می گوید: Fusion دوربینی است که توانایی ثبت تمام زوایا به صورت هم زمان را دارا می باشد. این اتفاق به گونه ای است که انگار 6 دوربین GoPro را در یک دوربین جمع آوری کرده اید.

با این حال که بیشتر فیلم های کروی 360 درجه که امروزه به چشم می خورد از نظر کیفیت نمی توانند با ویدیوهای استاندارد رقابت کنند اما Fusion قواعد این نوع تصویر برداری را تغییر خواهد داد. ایده ای که در پشت طراحی Fusion بوده است به این صورت می باشد که به جای قرار دادن سوژه فیلم برداری یا عکس برداری خود در فریم تناه کافی است که Fusion  را رها کنید و بعد از ثبت تصویر با کیفیت 5.2K آن چیزیری را که می خواهید با کیفیت standard HD از آن انتخاب کنید.

کمپانی GoPro بیان کرده است که: تصویر کنید که هیچ گاه نگران قرار گرفتن سوژه در فریم نباشید... با تشکر از Fusion کاربران ما قادر خواهند بود تا تمام لحظاتشان را در تمام زوایا ثبت کنند و بعد به سراغ تصویر برگردند و موقعیتی که می خواهند را انتخاب کنند.

این کمپانی هم چنین ادامه داد: از این دوربین می توان با اصطلاحات OverCapture یا reframing یاد کرد. همراه داشتن این دوربین مانند این است که شما یک تیم تصویربرداری همراه خود داشته باشید و زمانی که تصویربرداری می کنید همه آن ها به صورت هم زمان تصویربرداری کنند. از این قابلیت و انعطاف در تصویربرداری می توانید استفاده کنید تا تمام جهات داستان خود را ثبت کرده و به اشتراک گذارید.

جزئیات دیگر منتشر شده در باره Fusion بسیار اندک می باشد، به طور مثال عکس های جامعی از این که فیزیک و ظاهر دوربین چه شکلی است منتشر نشده، اطلاعاتی در مورد مشخصات فنی و ویژگی ها و یا قیمت گذاری آن وجو ندارد. این دوربین در تابستان امسال عرضه می گردد. 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=