منوی تعمیرگاه دوربین

معرفی دوربین جدید X-T4 از کمپانی فوجی فیلم


معرفی دوربین جدید X-T4  از کمپانی فوجی فیلم

پس از مدت ها انتظار ؛ کمپانی فوجی فیلم دوربین جدید X-T4 را معرفی نمود . این دوربین در واقع یک مول پیشرفته با کاربرد دوگانه است که پیشرفت های نسبتا زیادی را در دوربین های سری X-T ارایه می دهد .

تعمیر دوربین - تعمیرات دوربین - تعمیر لنز

استابیلایزر پر قدرت داخل بدنه این دوربین قادر به جبران لرزش های آن تا 6 استاپ سرعت شاتر است و از این قدرت در زمان استفاده به همراه 18 لنز ساخت کمپانی فوجی فیلم می توان استفاده نمود . در زمان استفاده از سایر لنز ها ؛ این دوربین جبران لرزش تا 5 استاپ را ارایه می نماید .

تعمیر دوربین - تعمیرات دوربین - تعمیر لنز

در طراحی این دوربین از یک مکانیسم شاتر کاملا جدید استفاده شده است و اکنون طول عمر 300 هزار شات ، برای شاتر این دوربین ارایه شده است . در مقایسه با مدل قدیمی تر X-T3 شاتر این دوربین دارای عملکرد کم صدا تری می باشد. این شاتر قادر به پشتیبانی از سرعت عکاسی متوالی تا 15 فریم بر ثانیه است .

تعمیر دوربین - تعمیرات دوربین - تعمیر لنز

در حالی که سنسور X-Trans به کار رفته در این دوربین عینا مشابه با مدل قدیمی تر X-T3 است اما سیستم اتوفوکوس آن کاملا مدرن و پیشرفته بوده و قادر به تشخیص چشم و چهره سوژه بوده و در عین حال از قابلیت تعقیب سوژه به صورت مطلوب نیز برخوردار است .

طراحی و شکل بدنه این دوربین دچار تغییرات مختلفی شده است . صفحه نمایش ال سی دی آن باز شونده و کاملا چرخان است . بر روی بدنه یک دکمه مخصوص AF-On افزوده شده است و سوئیچ تغییر حالت نورسنجی دوربین جای خود را به دکمه تغییر وضعیت از عکاسی به فیلمبرداری داده است ..

تعمیر دوربین - تعمیرات دوربین - تعمیر لنز

این دوربین دارای حجم بدنه بزرگتری است دایل کنترل پشت بدنه آن کاملا بزرگ و ملموس است و فضای زیادی را به خود اختصاص می دهد . تنظیمات دوربین در حالت های عکاسی و فیلمبرداری به صورت مجزا قابل انجام می باشند و برای یک از این تنظیمات یک دکمه Q مخصوص وجود دارد.

تعمیر دوربین - تعمیرات دوربین - تعمیر لنز

برای دوربین جدید فوجی فیلم X-T4 از یک باتری جدید NP-W235 استفاده شده است که در هر مرتبه شارژ کامل و در حالت عکاسی با ال سی دی ؛ ظرفیت لازم برای ثبت 500 شات عکس را فراهم می آورد .

تعمیر دوربین - تعمیرات دوربین - تعمیر لنز

در حالت فیلمبرداری ؛ این دوربین قادر به دستیابی به سرعت فوق العاده 240 فریم بر ثانیه است . رابط کاربری دوربین در وضعیت فیلمبرداری بهبود های قابل ملاحظه ای را شاهد است اما در هر صورت عدم وجود سوکت هدفون ؛ یکی از نقاط ضعف بزرگ برای آن محسوب می شود .

تعمیر دوربین - تعمیرات دوربین - تعمیر لنز

 دوربین جدید Fujifilm X-T4  از بهار آینده و در دو رنگ سیاه و نقره ای با قیمت 1699 دلار برای بدنه تنها ؛ در بازار های جهانی ارایه می شود . این دوربین به همراه یک لنز 18-55mm F2.8-4 با قیمت 2099 دلار و در صورت سفارش به همراه یک لنز 16-80mm F4 kit با قیمت 2199 دلار در دسترس خواهد بود.

 

جدید ترین محصول فوجی فیلم با نام Fujifilm X100V معرفی شد

دوربین فوجی فیلم X-T200 معرفی شد .

دوربین جدید فوجی فیلم با نام X-A7 معرفی شد

چرا فوجی فیلم GFX 100 یک دوربین سطح بالا است ؟

معرفی دوربین 100 مگاپیکسلی فوجی فیلم Fujifilm GFX 100


مشخصات:

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=