منوی تعمیرگاه دوربین

رونمایی از دوربین جدید کمپانی Fuji که به صورت آنی عکس ها را چاپ می کند


رونمایی از دوربین جدید کمپانی Fuji که به صورت آنی عکس ها را چاپ می کند

کمپانی Fujifilm اخیرا از دوربین Instax Square SQ10 رونمایی کرده است یک یک دوربین hybrid instant می باشد که همان عکس های مربعی که دوربین های قدیمی چاپ می کردند را تحویل می دهد.

دوربین SQ10 یک دوربین Hybrid به حساب می آید چرا که عکس های خروجی از آن هم دیجیتال بوده و هم در همان لحظه توسط خود دوربین چاپ می شود. این دوربین اولین دوربین از کمپانی Fujifilm است که از فرمت جدید این کمپانی یعنی Instax Square Film استفاده می کند که این فرمت عکس هایی با ابعاد 86*72mm ارائه می دهد و هم چنین از کیفیت عکس بالایی برخوردار است.

Fujifilm بیان کرده است که: این سیستم جدید کیفیت هکس INSTAX را به سطح بالاتر ارتقا می دهد و همه کاربران را قادر می سازد که یک بعد خلاقانه و هنرمندانه به سبک عکاسی خود اضافه کنند.

این دوربین دیجیتال در هسته مرکزی خود دارای یک سنسور 1/4-inch به همراه یک فیلتر رنگی وجود دارد که عکس های دیجیتال JPEG با کیفیت 1920*1920 پیکسل تولید می کند. حافظه داخلی این دوربین می تواند تا حدود 50 عکس را در خود ذخیره کند و می توان برای تقویت آن از کارت حافظه های microSD استفاده کرد. SQ 10 می تواند با هر بار شارژ حدود 160 عکس را نهیه کند.

این دوربین از یک لنز 28.5mm فیکس با اپرچر f/2.4 بهره می گیرد. در پشت این دوربین یک صفحه نمایشگر رنگی 3-inch وجود دارد که دارای رزولوشن 460000 نقطه می باشد. در زیر این دوربین نیز یک جایگاه سه پایه استاندارد قرار دارد.

هر زمان که شما با این دوربین عکسی گرفتید می توانید فورا آن را به شکل عکس های مربعی قدیمی توسط این دوربین چاپ کنید چه این عکس بر روی حافظه داخلی باشد و چه بر روی حافظه خارجی.

ویژگی ها و مشخصات دیگر این دوربین شامل این موارد است: حد اقل فاصله فوکوس 4-inch (10cm)، کنترل خودکار Exposure، سیستم Dual Shutter (دکمه های راست و چپ در جلوی دوربین که به عنوان دکمه های عملکردی و شاتر هستند)، 10 فیلتر متفاوت، کنترل سایه روشن، تنظیمات نور، live view و سیستم داخلی ویرایش عکس.

دوربین SQ 10 با شروع ماه می (اواسط اردیبهشت) با قیمت 280 دلار در دسترس خواهد بود و همراه آن کاغذ های چاپ عکس نیز عرضه می شودکه قیمت هر بسته آن 17 دلار خواهد بود.

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=