دوربین جدید کانن EOS Ra معرفی شد

دوربین جدید کانن EOS Ra  معرفی شد

چند ساعت بعد از درز اخبار تایید نشده در مورد جدید ترین محصول کانن ؛ این کمپانی جدید ترین دوربین خود با نام EOS Ra را معرفی نمود .

دوربین کانن EOS Ra نسخه ای از مدل میرورلس فول فریم کانن EOS R می باشد که به طور خاص برای استفاده توسط عکاسان علاقمند به عکاسی از اجرام آسمانی و عکاسی نجومی طراحی شده است .

نمایندگی کانن - دوربین کانن - تعمیر دوربین کانن

دوربین جدید کانن EOS Ra همانند مدل هایی همچون D810 a و canon 60D a به گونه ای طراحی شده است که در زمان عکاسی از آسمان شب ؛ اجرام آسمانی را به صورت واضج تری نمایش دهد .

بسیاری از ویژگی های فناوری این دوربین همانند مدل قدیمی تر EOS R می باشند اما در هر صورت در مقابل سنسور فول فریم آن از یک فیلتر IR استفاده شده است که برای دوربین این امکان را به وجود می آورد تا در مقایسه با دوربین های معمولی ؛ به میزان 4 برابر پرتو های آلفا هیدروژن بیشتری را به دست بیاورد .

تعمیر دوربین - تعمیر دوربین کانن - نمایندگی کانن

بدین ترتیب این دوربین قادر است تا عمیقترین پرتو های مادون قرمز ساتع شده از اجرام آسمانی را به آسانی به دست بیاورد.

همچنین ویزور الکترونیک دوربین کانن EOS Ra با بزرگنمایی 30x در حالت نمای زنده افزایش بسیار قابل ملاحظه ای را در مقایسه با بزرگنمایی 10X در دوربین استاندارد کانن EOS R در اختیار قرار می دهد .

تعمیر دوربین - تعمیر دوربین کانن - نمایندگی کانن

با استفاده از این امکان نیز ؛ انجام عملیات فوکوس بر اجرام آسمانی با دقت و سهولت بسیار بیشتری امکان پذیر خواهد بود .

غیر از تغییرات بیان شده ؛ در سایر مشخصات ؛ دوربین کانن EOS Ra از ویژگی  های کاملا  همسان با مدل اصلی EOS R برخوردار است .

سنسور 30 مگاپیکسلی ؛ ویزور الکترونیکی OLED با کیفیت 36/3 میلیون نقطه و بدنه ای از آلیاژ منیزیم از جمله ویژگی های مهم این دوربین به شمار آورده می شوند .

دوربین جدید کانن Canon EOS Ra با قیمت 2500 دلار در بازار های جهانی در دسترس علاقمندان به عکاسی نجومی قرار دارد .

 

نظرات