منوی تعمیرگاه دوربین

مقایسه دو دوربین EOS 750D و EOS 760D


مقایسه دو دوربین EOS 750D و EOS 760D

دوربین EOS 760D که در واقع مدل پرچم‌دار دوربین‌های DSLR سطح مبتدی این شرکت به‌شمار می‌رود دارای تراز سطح و تنظیمات پیشرفته‌تر دستی در حالت فیلمبرداری نسبت به ۷۵۰D است. لازم به ذکر است هر دوی این دوربین‌ها از سامانه‌ی فوکوس خودکار ۱۹ نقطه‌ای، مشابه آن‌چه در مدل ۷۰D به‌کار گرفته شده، استفاده می کنند. هم‌چنین سامانه‌ی جدید Hybrid CMOS AF III برای فوکوس خودکار در حالت Live View هم در این دو دوربین گنجانده شده است. سرعت عکاسی پیاپی نیز برای این دو دوربین، از سوی کانن ۵ فریم بر ثانیه اعلام شده است.
کانن در این دو دوربین به‌جای سنسور تصویر قدیمی ۱۸ مگاپیکسلی، از یک سنسور تصویر ۲۴.۲ مگاپیکسلی APS-C استفاده کرده است. هم‌چنین برای اولین بار کانن دوربین‌های سطح مبتدی خود را به شبکه‌ی Wi-Fi و NFC تجهیز کرده است.
به گفته‌ی کانن T6s در اوایل اردیبهشت ماه سال ۹۴ (اواخر آوریل ۲۰۱۵) با قیمت ۸۵۰ دلار برای بدنه‌ی تنها و ۱۲۰۰ دلار به‌همراه لنز ۱۸-۱۳۵ STM عرضه می‌شود. هم‌چنین مدل T6i در همین تاریخ با قیمت ۷۵۰ دلار برای  بدنه‌ی تنها، ۹۰۰ دلار به‌همراه لنز ۱۸-۵۵ STM و ۱۱۰۰ دلار هم برای کیت لنز ۱۸-۱۳۵ STM، در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

 

مقایسه ظاهری این دو دوربین:

جهت ملاحظه اطلاعات تکمیلی دو دوربین به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

اطلاعات تکمیلی دوربین Canon EOS 750D

اطلاعات تکمیلی دوربین Canon EOS 760D

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=