منوی تعمیرگاه دوربین

معرفی و دانلود رایگان نرم افزار DigiCamControl برای کنترل کامل دوربین های نیکون


معرفی و دانلود رایگان نرم افزار DigiCamControl برای کنترل کامل دوربین های نیکون

 

نرم افزار DigiCamControl یک برنامه اوپن سورس که برای شما کنترل کامل بر دوربین های نیکون را از طریق کامپیوتر فراهم می آورد . این برنامه امکاناتی همچون اتصال بیسیم ، نمای زنده ( live view ) ریموت کنترل ، انتقال مستقیم تصاویر ، کنترل چندین دوربین به صورت همزمان ؛ و حتی کنترل دوربین از طریق موبایل و دستگاه های هوشمند را برای کاربران فراهم می آورد و این اولین انتشار از نسخه های این نرم افزار می باشد که تمامی دوربین های DSLR ساخت نیکون را تحت پوشش و پشتیبانی قرار می دهد .

با استفاده از یک کابل USB دوربین را به کامپیوتر متصل نموده و برنامه را اجرا نمایید و بلافاصله دسترسی کامل به تمامی کنترل های دوربین دراختیار شما خواهد بود . در این برنامه تصویر زنده ویزور را در مانیتور کامپیوتر مشاهده خواهید نمود و می توانید تنظیمات فوکوس و نوردهی را را به صورت دستی یا اتوماتیک از طریق نرم افزار انجام داده و و نتایج را در صفحه مانیتور خود مشاهده نمایید .

این نرم افزار تقریبا تمامی دوربین های DSLR ساخت نیکون را پشتیبانی می نماید و همچنین شما را قادر می سازد تا تمامی عملکرد های دوربین را از طریق کامپیوتر و به صورت ریموت در اختیار داشته باشید . DigiCamControl  به جز عکاسی در حالت single shot ، امکان عکاسی مداوم ؛ براکتینگ ؛ تایم لپس و انباشت فوکوس را نیز برای کاربران دوربین های نیکون فراهم می آورد .

همچنین با استفاده از نرم افزار DigiCamControl امکان کنترل تمام جزییات انتقال تصاویر ، دسته بندی ، نام گذاری و ... فراهم آورده می شود . DigiCamControl امکان کنترل دوربین و عملکردهای آن بر روی دستگاه ها و پلتفرم های آیفون ، آیپد و دستگاه های اندروید را نیز فراهم می آورد .

 

این برنامه را از لینک زیر به صورت رایگان دانلود نمایید:

لینک دانلود نرم افزار

   لینک دانلود نرم افزار

 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=