منوی تعمیرگاه دوربین

رونمایی از DJI Goggles که امکان کنترل drone توسط حرکات سر را به شما می دهد


 رونمایی از DJI Goggles که امکان کنترل drone توسط حرکات سر را به شما می دهد

اگر می خواهید یک تجربه متفاوت با Mavic Pro یا Phantom 4 خود داشته باشید DJI این خواسته شما را نیز برآورده کرده است. امروز DJI رسما از DJI Goggles (عینک DJI) رونمایی کرد که یک عینک شبیه ساز واقعیت می باشد که به شما امکان کنترل drone به واسطه حرکات سر را می دهد.

این عینک یک شبیه ساز کامل نیست چرا که تصاویر سه بعدی در آن نمایش دادهنمی شود. در عوض تصاویر 3D همان تصاویر با کیفیت 1080p در آن برای هر چشم نمایش داده می شود. کیفیتی که DJI ادعا می کند برابر با نگاه کردن به یک سینمای خانگی 216 اینچی از فاصله تقریبا 3 متری می باشد.

اما این عینک تنها تصاویر دریافتی از drone را برای شما نمایش نمی دهد، بلکه سر شما را به یک واحد کنترل کننده حرکتی تبدیل می کند که توسط آن می توانید انحراف drone و حرکت دوربین را کنترل کنید.

علاوه بر این مزایا، این عینک به شما این امکان را می دهد تا فوکوس کنی، عکس بگیرید و فیلم برداری کنید. شما می توانید به جای کنترل کردن drone  اجازه بدهید خودش پرواز کرده و شما به اطراف نگاه کنید و از مناظر لذت ببرید و عکس بگیرید.

اگر شما بیشتر از این که خلبان drone باشید، با آن عکس برداری می کنید این محصول به شدت می تواند به کمک شما بیاید. در زیر تصاویری از این محصول جدید قرار داده ایم.

اگر قصد خریداری این عینک را دارید باید بدانید که قیمت آن 450 دلار بوده و تا کمتر از یک ماه دیگر یعنی در تاریخ 20 ماه می (30 اردیبهشا ماه( برای شما ارسال خواهد شد.

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=