لنز جدید کانن Canon RF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM به زودی معرفی می شود

لنز جدید کانن Canon RF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM به زودی معرفی می شود

 

لنز جدید کانن Canon RF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM برای دوربین های میرورلس فول فریم کانن ؛ به زودی معرفی و رونمایی خواهد شد  . این یک لنز جدید از مجموعه لنز های سری L کمپانی بوده و به طور خاص برای استفاده به همراه دوربین های میرورلس ( بدون آینه ) طراحی شده است .

پیش از این قرار بود تا این لنز به همراه دوربین جدید Canon EOS 850D  و در ماه فوریه 2020 رونمایی شود اما بنا بر اعلام نمایندگی کانن ؛ در نمایشگاه CP+ 2020 که از 27 فوریه تا 1 مارچ در ژاپن برگزار می شود ؛ محصولات جدید این کمپانی نیز رونمایی خواهند شد .

تعمیر دوربین کانن - تعمیر لنز کانن

همانگونه که پیش از این بیان شده است ؛ لنز های جدید کانن دارای بدنه ای کوچکتر ؛ سبکتر و قابل حمل تر بوده و با برخورداری از ساختار و طراحی اپتیکال کاملا جدید ؛ نسبت به لنز های قدیمی تر ؛ با قیمت های ارزانتری ارایه خواهند شد .

بر اساس اطلاعات به دست آمده ؛ این لنز جدید فاقد حلقه فوکوس دستی می باشد و حلقه زوم آن نیز کمی بزرگتر از نمونه های قدیمی تر خواهد بود . در طراحی اپتیکال آن از یک دیافراگم F3/5 استفاده شده است که نسبت به مدل های قدیمی ؛ سرعت عملکرد بالاتری را در شرایط کم نور فراهم می آورد . همچنین استابیلایزر اپتیکال آن نیز ؛ امکان جبران لرزش های دست در زمان عکاسی در محیط های کم نور را تا حد زیادی به وجود می آورد. 

تعمیر دوربین کانن - تعمیر لنز کانن

همچنین با توجه به تصاویر منتشر شده , این لنز از فاصله فوکوس دهی نسبتا نزدیکی برخوردار است و از این روی می توان انتظار داشته باشیم که برای عکاسی ماکرو نیز استفاده از آن امکان پذیر خواهد بود .

دوربین جدید کانن Canon EOS 850D به زودی معرفی می شود .

تعمیرات دوربین کانن

نظرات