مشخصات اولیه دوربین کانن Canon EOS 850D

مشخصات اولیه دوربین کانن Canon EOS 850D

 

 

بعد از درز اطلاعاتی در رابطه با دوربین های کانن Canon EOS R5 وCanon EOS R6 چنین به نظر می رسد که کمپانی کانن هنوز سورپرایز های بیشتری را برای ارایه دارد . بر اساس اخبار به دست آمده در نمایندگی کانن ؛ جدید ترین محصول DSLR این کمپانی احتمالا یک Canon EOS 850D خواهد بود . این دوربین یک مدل به روز رسانی شده در سری 800D می باشد و بنا بر اعلام کانن ؛ بسیاری از ویژگی های داخلی این دوربین به روز رسانی شده اند .

تعمیر دوربین کانن - نمایندگی کانن

بر اساس آخرین اطلاعات به دست آمده ؛ در درون بدنه این دوربین از یک سنسور 24.1MP به همراه پردازشگر پر قدرت DIGIC 8 استفاده شده است . سیستم اتوفوکوس آن نیز 45 نقطه ای و از نوع Duel Pixel CMOS AF خواهد بود .

این دوربین از توانایی فیلمبرداری با کیفیت 4K در 30p بدون اعمال کراپ برخوردار خواهد بود . همچنین قدرت عکاسی متوالی این دوربین 7 فریم بر ثانیه می باشد.

تعمیر دوربین کانن - نمایندگی کانن

همانند بسیاری از مدل های پیشرفته ساخت کانن ؛ دوربین Canon EOS 850D نیز دارای صفحه ال سی دی لمسی ، باز شونده و چرخان خواهد بود . وزن بدنه این دوربین به همراه باتری 515 گرم می باشد که در مقایسه با وزن 532 گرم در مدل Canon EOS 800D یک پیشرفت نسبتا مطلوب به شمار آورده می شوند .

تعمیر دوربین کانن - نمایندگی کانن

چنین به نظر می رسد که کمپانی کانن تمایل دارد تا این دوربین را به زودی روانه بازار نمایید و بر این اساس تا اواخر فوریه 2020 شاهد حضور آن در بازار های جهانی خواهیم بود .

 

ویژگی های اصلی دوربین کانن Canon EOS 850D به طور مختصر عبارتند از :

سنسور APS-C CMOS با رزولوشن 24.1

پردازشگر پر قدرت DIGIC 8

سیستم اتوفوکوس 45 نقطه ای تمام کراس

Dual Pixel CMOS AF

فیلمبرداری 4K@30p بدون کراپ

صفحه ال سی دی 34 اینچی لمسی ؛ بازشونده و چرخان

سرعت عکاسی متوالی 7 فریم بر ثانیه

ابعاد بدنه دوربین : 131.0 x 102.6 x 76.2 mm

وزن بدنه دوربین به همراه باتری : 515 گرم

 

تعمیر دوربین کانن

نظرات