منوی تعمیرگاه دوربین

ویژگی ها و مشخصات دوربین جدید کانن Canon EOS-1DX Mark III اعلام شد


ویژگی ها و مشخصات دوربین جدید کانن Canon EOS-1DX Mark III اعلام شد

 

نمایندگی کانن در ایران ؛ به نخستین مشخصات فنی از دوربین جدید Canon EOS-1D X Mark III دست پیدا کرد .

بر اساس اطلاعات به دست آمده اکنون می دانیم که دوربین جدید و پرچمدار جدید کانن دارای یک سنسور 1/28 مگاپیکسلی است که از سرعت عکاسی متوالی 30 فریم بر ثانیه برخوردار بوده و به استابیلایزر داخل بدنه مجهز می باشد .

در رابطه ویژگی های فنی و مشخصات حالت فیلمبرداری در دوربین کانن Canon EOS-1D X Mark III هنوز مشخصاتی به صورت رسمی اعلام نشده است .

نمایندگی کانن - تعمیر دوربین کانن - تعمیرات کانن

مشخصات اعلام شده از سوی منابع نزدیک به کمپانی کانن بر اساس مواردی هستند که پیش از این به عنوان مشخصات پرچمدار جدید کانن ؛ اعلام شده بودند .

بر این اساس انتظار داریم که دوربین جدید کانن Canon EOS-1D X Mark III مشخصات زیر را با خود داشته باشد :

سنسور 28.1mp از نوع CMOS فول فریم

سرعت عکاسی متوالی تا 30 فریم بر ثانیه

پردازنده تصاویر از نوع  Dual Digic 9

استابیلایزر داخل بدنه

صفحه ال سی دی جدید و بزرگتر

در حالیکه در بررسی های اولیه سنسور 28.1MP این دوربین ؛ یک سنسور سطح متوسط ممکن است به نظر برسد اما لازم است به خاطر داشته باشیم که بزرگ بودن سنسور ؛ عامل تشویق افراد به سمت این دوربین نخواهد بود .

در عکاسی ورزشی ؛ برخورداری از رزولوشن بالا چندان اهمیت ندارد و در واقع این سرعت عکاسی متوالی دوربین است که اهمیت بیشتری را به خود اختصاص می دهد . در واقع بزرگتر بودن سنسور و ارایه رزولوشن بسیار بالا ؛ در عکاسی ورزشی تنها عاملی برای دستیابی به فایل های فوق العاده سنگین است که موجب زودتر پر شدن کارت حافظه دوربین خواهد شد .

در دوربین جدید کانن Canon EOS-1D X Mark III سرعت عکاسی متوالی به 30 فریم بر ثانیه می رسد و با استفاده از پردازنده جدید Digic 9 ، سرعت پردازش فایل های تولید شده توسط این دوربین ؛ تا حد قابل ملاحظه ای افزایش پیدا می کند .

و البته ارایه سیستم استابیلایزر داخل بدنه ؛ یک پیشرفت عمده برای این دوربین محسوب خواهد شد . اکنون و در حال حاضر تنها دوربین های میرورلس فول فریم کانن ؛ از فناوری استابیلایزر داخلی بدنه ؛ استفاده می کنند .

در رابطه با مشخصات این دوربین در حالت فیلمبرداری ؛ اطلاعات چندانی در دست نمی باشد اما فیلمبرداری 4K در 120fps یکی از انتظاراتی است که از این دوربین خواهیم داشت . گزارش های تایید نشده ای نیز توانایی این دوربین برای فیلمبرداری با کیفیت 6K ؛ را نیز اعلام می نمودند .

نمایندگی کانن - تعمیر دوربین کانن - تعمیرات کانن

کمپانی کانن در تلاش است تا دوربین جدید کانن 1D X Mark III تا زمان المپیک 2020 روانه بازار های جهانی شود . در حالیکه سونی از پرچمدار جدید Sony A9 II  رونمایی کرده و نیکون در صدد تولید پرچمدار D6 است اکنون نوبت به کانن رسیده است تا با تولید 1D X Mark III به بازار رقابت بازگردد .

 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=