منوی تعمیرگاه دوربین

دوربین CROZ دوربین دیجیتالی که تمام اجزای درونی آن قابل مشاهده است


 دوربین CROZ دوربین دیجیتالی که تمام اجزای درونی آن قابل مشاهده است

آیا یک دوربین دیجیتال غیر معمول می خواهید که خودتان بتوانید آن را از هم باز کنید و دوباره سر هم کنید؟ پس دوربین CROZ را با ما بررسی کنید. این دوربین را به صورت شخصی می توانید سر هم کنید و هم چنین دارای یک بدنه شفاف نیز می باشد که به شما اجازه می دهد تا تمام اجزای داخلی دوربین را ببینید.

CROZ با همکاری میان Hyle Design از ماکائو (که مشخصات ظاهری آن را طراحی کرده است) و Paper Shoot از تایوان (که سخت افزارهای داخلی آن را با استفاده از دوربین های با بدنه چوبی خود طراحی کرده است) ساخته شد.

این دو کمپانی بیان کرده اند: CROZ یک دوربین دیجیتال می باشد که بسیار ساده و راحت طراحی شده است، چرا که زندگی بسیار ساده است. در این دوذبین هیچ عملکرد پیچیده ای طراحی نشده است که تمرکز شما را تحت الشعاع قرار بدهد تا شما یتوانید بر روی خلاق بودن و ثبت مناظر تمرکز کنید.

این دوربین 48 گرمی تنها دارای دو دکمه می باشد: یکی از آن ها دکمه خاموش/روشن دستگاه بوده که به عنوان دکمه شاتر نیز می تواند عمل کند و دیگر دکمه ای است که می توان از آن برای انتخاب افکت مورد نظر استفاده کرد.

هیچ صفحه نمایشگری بر روی آن وجود ندارد که بتوان توسط آن عکس های گرفته شده را مشاهده کرد. یک چراغ چشمک زن آبی کوچک بر روی این دوربین به شما می گوید که عکس گرفته شده یا نه و یا این که نیاز است کارت حافظه را داخل دوربین قرار دهید.

چهار فیلتر عکس داخلی این دوربین به شما کمک می کند تا بتوانید عکس های متفاوتی را ثبت کنید. این چهار فیلتر شاما فیلترهای Normal(معمولی(، Black & White (سیاه و سفید(، Sepia و Blue (آبی( می باشد. در زیر نمونه هایی از عکس های گرفته شده با این فیلترها را آورده ایم:

شما می توانید این دوربین را با متصل کردن لنزهای متفاوت شامل یک لنز fisheye (چشم ماهی( و یک لنز wide angle (زاویه باز) به آن برای عکس برداری دلخواه خود تنظیم کنید.

به همراه این دوربین علاوه بر قاب شفاف، یک قاب چوبی هم عرضه می شود. در زیر ویدیویی قرار دادیم تا نحوه سر هم کردن این دوربین را به شما نشان دهیم:

شما می توانید این دوربین را از سایت شرکت های سازنده آن با قیمت 129 دلار تهیه کنید.

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=