منوی تعمیرگاه دوربین

معرفی بهترین لنز ها برای عکاسی نجومی


معرفی بهترین لنز ها برای عکاسی نجومی

 

اگر همیشه به دنبال به دست آوردن بهترین و واید ترین لنز ها برای انجام یک عکاسی نجومی لذت بخش بوده اید در اینجا نمونه هایی از معروفترین لنز های متناسب برای عکاسی از ستارگان در آسمان شب را به شما معرفی می نماییم .

لنز قدیمی Samyang 14mm F2.8 یک گزینه کلاسیک و ارزان قیمت برای عکاسی از ستارگان به شمار می آید و البته مدل به روز رسانی شده Samyang 14mm F2.4 یک گونه به روز رسانی شده سریعتر و با کیفیت بالاتر است که البته به لحاظ قیمتی چندان گران تر نخواهد بود . لنز Sigma 14mm F1.8 Art نیز از زمان معرفی آن در ماه فوریه سال گذشته ؛ در بین عکاسان نجومی به محبوبیت بسیار زیادی دست یافته است .

لنز  Sigma 14mm F1.8 Art یک گزینه بسیار عالی برای زمان هایی به شمار می آید که عکاسان هنرمند در پی دست یافتن به یک لنز فوق العاده سبک با محدوده دیافراگم f/2.4 هستند و البته از هزینه کردن مقداری بیشتری از پول برای به دست آوردن یک لنز با کیفیت نیز ابایی ندارند . این لنز از شارپ بسیار بالایی برخوردار است و حتی در حالت بسیار واید ؛ در لبه ها و گوشه های تصویر نیز شارپنس قابل ملاحظه ای را به دست می آورد .

لنز  Samyang 14mm F2.4 ؛ با توجه به قیمت و عملکرد مطلوبی که ارایه می دهد یک گزینه شکست ناپذیر به شمار آورده می شود . این لنز در مقایسه با محصول تولیدی شرکت سیگما از حالت شارپ بهتری در گوشه های تصویر در وضعیت واید برخوردار است و این شارپنس حتی در f/2.4 نیز به خوبی قابل مشاهده است . البته به این نکته توجه داشته باشید که در صورت ترجیح این لنز در مقایسه با لنز سیگما ؛ از عملکرد اتوفوکوس لنز محروم خواهید شد اما به هر روی بسیاری از عکاسان علاقمند به عکاسی از صحنه های آسمان در شب ترجیح می دهند از فوکوس دستی لنز خود استفاده نمایند .

 Samyang 14mm F2.8 یک لنز کلاسیک و ارزان قیمت است که در مقایسه با دو مدل معرفی شده در فوق تقریبا نصف قیمت را خواهد داشت اما همسان با قیمت ؛ عملکرد و کیفیت عکس های این لنز نیز پایین تر از مدل های فوق می باشد . بسیاری از عکاسان این مدل را یک گزینه مطلوب برای به دست آوردن تصاویر تایم لپس در حالت 1080p به شمار می آورند .

دوربين , تعميرگاه دوربين , نمایندگی کانن , نمایندگی مجاز کانن , نمایندگی اصلی کانن , نمایندگی اصلی کانن در تهران , نمایندگی اصلی کانن در ایران , نمایندگی کنون , نمایندگی مجاز کنون , نمایندگی اصلی کنون , نمایندگی اصلی کنون در تهران , نمایندگی اصلی کنون در ایران , نمایندگی مجاز canon , نمایندگی اصلی canon , نمایندگی اصلی canon در ایران , تعمیرات کانن , تعمیر کانن , نمایندگی تعمیرات کانن , نمایندگی مجاز تعمیرات کانن , تعمیر دوربین کانن , تعمیرات دوربین کانن , تعمیر دوربین کنون , تعمیر دوربین canon , نمایندگی تعمیرات کنون , نمایندگی تعمیرات canon , تعمیرات نیکون , نمایندگی تعمیرات نیکون , تعمیر دوربین نیکون , تعمیرات دوربین نیکون , نمایندگی مجاز نیکون , نمایندگی اصلی نیکون , نمایندگی مجاز نیکون در تهران , نمایندگی مجاز نیکون در ایران , تعمیرات دوربین , تعمیرات دوربین دیجیتال , تعمیر دوربین دیجیتال , تعمیرگاه دوربین دیجیتال , تعمیر دوربین در تهران , تعمیر لنز در تهران , تعمیرات مجاز دوربین , تعمیر دوربین عکاسی , نمایندگی تعمیرات دوربین , تعمیرات دوربین در تهران , تعمیرات مجاز دوربین در تهران , تعمیرگاه مجاز دوربین در تهران , تعمیر لنز , تعمیرات لنز , تعمیر لنز دوربین , آموزش عکاسی , آموزش نورپردازی , آموزش رایگان عکاسی , کلاس عکاسی

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=