منوی تعمیرگاه دوربین

استفاده از سنسورنوع 1 برای پاورشات های جدید نمایندگی کانن


استفاده از سنسورنوع 1 برای پاورشات های جدید نمایندگی کانن

بر اساس گزارش های منتشر شده از نمایندگی کانن  ، دوربین PowerShot G1 X Mark III تنها دوربینی نخواهد بود که در ماه آینده شرکت کانن به معرفی آن خواهد پرداخت بلکه چنین به نظر می رسد یک یا دوربین پاورشات جدید دیگر در طول ماه آینده معرفی و رونمایی خواهند شد .

اما نکته جالب و هیجان انگیز در رابطه با این محصولات جدید از شرکت نمایندگی کانن  این است که سیستم معروف اتوفوکوس Dual Pixel AF  بر روی دوربین های جدید به همراه  سنسور نوع 1 مورد استفاده قرار می گیرد . این سیستم در حال حاضر در دوربین  G1 X Mark III مورد استفاده قرار داده شده است اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که این دوربین از یک سنسور APS-C در ساختمان داخلی خود بهره  می برد .

بنا بر اعلام نمایندگی کانن ؛ استفاده از Dual Pixel AF بر روی دوربین های کامپکت یک حرکت هوشمندانه از سوی کمپانی کانن به شمار می آید و ثبت حق انحصاری اختراع این سیستم از سوی کانن معادلات بسیاری را در سیستم تولید دوربین های دیجیتال تغییر داده است . Dual Pixel AF که برای نخستین بار در تولید دوربین های 70D مورد استفاده قرار گرفت ، به تدریج در دوربین های بسیار پیشرفته تری همچون EOS 5D Mark IV و EOS-1D X Mark II و دوربین سینمایی Canon XF405  و PowerShot G1 X Mark III استفاده شد و نتایج بسیار مطلوبی را حاصل نمود .نمایندگی کانن اعلام نموده است که ، دوربین سینمایی  Canon XF405 در حال حاضر دارای سنسور نوع 1   می باشد و چنین به نظر می رسد که کمپانی نمایندگی  کانن در صدد استفاده از سنسورهای نوع 1  همراه با Dual Pixel AF می باشد .

اما به هر حال چنین به نظر می رسد که کانن در این مسیر به آهستگی گام بر می دارد .

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=