منوی تعمیرگاه دوربین

رونمایی از درایو پرنده 2TB کمپانی DJI


رونمایی از درایو پرنده 2TB کمپانی DJI

به همان میزان که کیفیت در دوربین ها بهتر می شود، مشکل حافظه مورد نیاز برای تصویر برداری نیز در drone ها افزایش پیدا می کند. زمانی که شما در حال تصویر برداری با کیفیت 4K می باشید، کارت حافظه micro SD با فضای کمی که دارد بسیار سریع پر می شود که به همین دلیل DJI با کمپانی Seagate وارد همکار شد تا بتواند درایو پرنده را طراحی کند: یک هارد درایو 2TB که دارای پورت micro SD می باشد.

درایو پرنده Seagate با برند DJI می باشد که به اپراتورهای droneها این امکان را می دهد تا راحتتر بتوانند حافظه drone را چه در منزل و چه در محیط باز خالی کنند.

زمانی که شما به خانه می رسید یا فضای کارت حافظه micro SD شما پر شده است، تنها کافی است تا این درایو پرنده را به کامپیوتر متصل کرده و micro SD را در پورت آن قرار دهید و به راحتی کارت حافظه خود را خالی کنید. پورت USB این درایو هم از USB 3.1 و هم از Thunderbolt 3 پشتیبانی می کند و شما می توانید محتوای کارت حافظه خود را هم بر روی درایو و هم بر روی کامپیوتر تخلیه کنید.

این درایو پرنده تا گنجایش 2TB (کافی برای 60 ساعت فیلم با کیفیت 4K/30p) در دسترس و قابل خرید خواهد بود. اگر شما قصد خرید این درایوها را دارید در ابتدای تابستان امسال با قیمت 120 دلار در دسترس شما قرار خواهد گرفت. 

نظرات
 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=