منوی تعمیرگاه دوربین

تأسیس آموزشگاه رایگان عکاسی توسط تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین


تأسیس آموزشگاه رایگان عکاسی توسط تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین

خدمتی نوین و منحصر به فرد در تمام ایران

آموزش رایگان عکاسی برای خریداران دوربین با بیمه و گارانتی ایده آل دوربین

سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین در نظر دارد جهت خدمات ارزنده تر ، اقدام به تشکیل کلاسهای آموزشی رایگان برای تمامی عزیزانی نماید که دوربین های خود را با بیمه و گارانتی ایده آل دوربین ، خریداری نمایند.

کلاسهای آموزشی رایگان مختص خریداران دوربین ، برای نخستین بار است که در ایران دایر میگردد و این امر در راستای تحقق دو هدف اصلی سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین که همانا ارتقای سطح خدمات این سازمان و همچنین تعالی در اکرام مشتریان میباشد.

هنرجویانی که قصد ثبت نام در این کلاسها را دارند میتوانند با استفاده از لینک زیر، ثبت نام نمایند.

پس از ثبت نام هنرجو ، زمان تشکیل کلاسها (روز و ساعت برگزاری کلاس)  متعاقباً به صورت تماس تلفنی به هنرجو اعلام میگردد.

آموزش رایگان در این کلاسها دو روز خواهد بود که در روز اول، چگونگی استفاده از دوربین تازه خریداری شده توسط هنرجو آموزش داده میشود و در روز دوم تمرین عکاسی و رفع سؤالات احتمالی هنرجو طی یک جلسه پرسش و پاسخ برگزار خواهد شد.

از بین هنرجویانی که ثبت نام نمایند اولویت با عزیزانی است که برای دوربین خود علاوه بر گارانتی ، بیمه نامه نیز گرفته باشند.

بدیهی است این کلاسهای آموزشی بسیار مناسب هنرجویانی است که دوربینهای عکاسی حرفه ای (DSLR) دارند چرا که اینگونه دوربینها عمدتاَ پیچیده تر از دوربینهای خانگی (کامپکت) بوده و برای عکسبرداری نیاز است که بیشتر تنظیمات آن به صورت دستی اعمال شود هر چند که در سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین برای هر دو دسته دوربینهای خانگی (Compact) و حرفه ای (DSLR) کلاس برگزار میگردد.

 

تأسیس آموزشگاه رایگان عکاسی توسط تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین


دریافت تأییدیه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و اخذ سه گواهی اصلی ایزو از استاندارد کشور یعنی ISO 9001   ، ISO 10002  و ISO 10004 اتفاقی نیست.

نشانی آموزشگاه عکاسی: تهران – خیابان جمهوری اسلامی – حدفاصل تقاطع ولیعصر و تقاطع حافظ – ساختمان آلومینیوم – طبقه یازدهم جنوبی واحد 1154 

 

نظرات




 

021-66720048 دفترجمهوری
021-88840065 دفتر هفت تیر
خیابان جمهوری،بعد از تقاطع شیخ هادی ساختمان آلومینیوم،طبقه11 واحد1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین
میدان هفت تیر ابتدای خیابان بهارشیراز پلاک 189 طبقه3 واحد 6و7 شرکت ایده آل دوربین
مشاهده کلیه اخبار
نمایندگان فروش
CANON NIKON
=